Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Konstancja30 22:09, 14 sty 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Sebek napisał(a)
Ja też jechałem na byle czym przez kilkanaście metrów....Rozpędziłem się chyba za mocno, bo aż wywiało mi z pamięci jak się na nartach hamuje....Oczywiście wpadłem na pomysł, by się położyć...Genialne, cooo? Szkoda, że nie podziałało i rozpędzone narty nadal jechały, a ja w połowie leżąc i w połowie stojąc ( bo w butach zostałem ) za nimi Potem mnie któraś z dziewczyn uprzejmie poinformowała, że "tak nie jeździmy"


położyć się ... oczywista oczywistość, że GENIALNE !!! ... no i miałeś farta ... nie czekał na Ciebie nikt kto nie pozwoliłby na takie szusowanie na bele czym ... no i ciekawa jestem, która z dziefczyn to była ??? ... ja w każdym razie Sebastianie tak pomysł ... jak i jazdę w stylu dowolnym popieram i jestem z ciebie jakby dumna

i to była przepaść ... nie mogę nie sprostować ... to wtedy to była przepaść i żadne tam 30 cm ... to było wyższe ode mnie a ja mam półtora metra ... nio

a teraz wracam na początek ... przeczytać ze zrozumieniem bo nie fiem o so chodzi z tym zapachem ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 22:09, 14 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sebek... zombi ostatkiem sił klepie w klawiaturę.. mówiłam Ci że jest przedział wiekowy pomiędzy 50 a śmiercią... a nie 20 i śmiercią.. ... dostajesz ode mnie ocenę 1 z lejcami.. za słuchanie bez zrozumienia..... ale na szczęscie mi roczek do magicznej daty, a Tobie więcej wiec było super.. i super , że byłeś.. no te poniżej 50.. gadały o chorobach jak cholera non stop..... szło ogłupieć .......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:12, 14 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I z akwaparku najlepsza była rwąca rzeka... czekałam kiedy zaczną płynąć części garderoby.. ale nie doczekałam sie ... na szczęscie miałam strój jednoczęściowy... a i tak miałam obawy... by mi tego i owego nie zdarło...... ale to było fajne...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 22:25, 14 sty 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ja nie miałam szczęścia pod tytułem : strój jednoczęsciowy.. Stad obawa w rwącej rzece była jakby większejsza .... Ale nic mi nie porwało , jakby coooo ...,
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewa004 22:34, 14 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ja kiedyś zjeżdżając na zjeżdżalni w stroju dwu częściowym po wylądowaniu w basenie wstałam bez góry od stroju ..wstałam i patrzę a tam pełno ludzi stoi ..nikomu tego nie życzę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
alinak 23:09, 14 sty 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
gierczusia napisał(a)
Ja nie miałam szczęścia pod tytułem : strój jednoczęsciowy.. Stad obawa w rwącej rzece była jakby większejsza .... Ale nic mi nie porwało , jakby coooo ...,



Toż to zabrzmiało jakbyś Ela była zawiedziona że nie porwało ..fakt można było zgubić to i owo w tym nurcie , ale wszystkie panie wyszły cało tzn. z wszystkimi częściami stroju .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Sebek 23:44, 14 sty 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Konstancja30 napisał(a)


położyć się ... oczywista oczywistość, że GENIALNE !!! ... no i miałeś farta ... nie czekał na Ciebie nikt kto nie pozwoliłby na takie szusowanie na bele czym ... no i ciekawa jestem, która z dziefczyn to była ??? ... ja w każdym razie Sebastianie tak pomysł ... jak i jazdę w stylu dowolnym popieram i jestem z ciebie jakby dumna

i to była przepaść ... nie mogę nie sprostować ... to wtedy to była przepaść i żadne tam 30 cm ... to było wyższe ode mnie a ja mam półtora metra ... nio

a teraz wracam na początek ... przeczytać ze zrozumieniem bo nie fiem o so chodzi z tym zapachem ...


Była to chyba Alinka, Renata i Mała Mi, która wcześniej dała mi wskazówki jak jeździć....znów coś nie poszło Ale wyszedłem z tego z godnością... przynajmniej się tak łudzę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
beta 07:58, 15 sty 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ewa004 napisał(a)
Ja kiedyś zjeżdżając na zjeżdżalni w stroju dwu częściowym po wylądowaniu w basenie wstałam bez góry od stroju ..wstałam i patrzę a tam pełno ludzi stoi ..nikomu tego nie życzę





czemu mnie to nie dziwi?

ale chyba nie było az tak źle skoro się uśmiechasz?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ewa004 08:40, 15 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Beatko dzisiaj już się z tego śmieje ,ale wtedy uwierz do śmiechu mi nie było
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ana_art 08:43, 15 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
beta napisał(a)





czemu mnie to nie dziwi?

ale chyba nie było az tak źle skoro się uśmiechasz?
a co ma teraz robić ? obawiam się ze w tamtym momencie nie było jej do śmiechu ...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies