Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Kamajla 17:06, 06 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Agania napisał(a)
Gratuluję Gumbala, ale ogromny, poszukiwania się udały.........projekt będziesz też wkrótce miała, będzie ślicznie


Dzięki jak się człowiek na coś uprze, to nie ma siły, musi się udać.
Projekt wkrótce, a ślicznie będzie mam nadzieję, chociaż to już raczej trochę bardziej odległe "wkrótce"
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
stychaz 18:30, 06 cze 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Kamajla napisał(a)
i jeszcze zdjęcia z dzisiejszej wycieczki do gospodarstwa ogrodniczego - tutaj część części przeznaczonej dla detalicznych klientów





a terenu obsadzonego i z roślinami w donicach tyle, że nie byłam wstanie ogarnąć... szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia w miejscu gdzie stał ambrowiec i tysiące innych drzewek...


Cześć

Projekt i ogród na 1000% będą piękne trzymam kciuki.

A możesz zdradzić gdzie jest to gospodarstwo ogrodnicze - normalnie raj na ziemi
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Gardenarium 21:56, 10 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Projekt wersja robocza poszła, a ty gdzie? w lesie? Analizuj i dosyłaj i po 20- tym będzie Dlaczego odległy?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kamajla 12:50, 11 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Projekt wydrukowałam jak tylko przyszedł i do wieczora znałam na pamięć i analizowałam... tylko odpisać nie miałam kiedy. A w lesie owszem, na spacerze z młodym byłam ;P

Odległy, ponieważ zanim przygotuję rabaty, zanim je obsadzę, zanim to wszystko urośnie - czas trzeba raczej w latach liczyć

i mój czasopożeracz w pogodni za kotem ma w nosie, że ciocia Danusia pogania mamusię...



i ocieranko


mamo, a gdzie ja będę grał w piłkę z człopakami, jak Ty to wszystko posadzisz??

____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Iwk4 19:07, 11 cze 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Czekam z niecierpliwością na projekt Danusi. Może uchylisz rombka tajemnicy? Choć jedną rabatkę ...
____________________
Ogródek Iwony II
Zeta 22:04, 11 cze 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ja też sobie zapisuje wątek co by nie ominąć......a z rabatami dasz radę ja też mam czasopochłaniacza hihi wiec wiem jak to jest
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Kamajla 22:33, 11 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Iwk4 napisał(a)
Czekam z niecierpliwością na projekt Danusi. Może uchylisz rombka tajemnicy? Choć jedną rabatkę ...


A myślałam, że to ja czekam tyle, że ja cierpliwie (w miarę, hihi)

Na razie mam wersję roboczą, którą będziemy dogrywać po 20.06. Pewnie coś uchylę, nie będę taki wołoduch.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 22:35, 11 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Witaj Zeta, zapraszam, zapraszam. Chociaż u mnie niewielki ruch
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Efffa 00:44, 12 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Hejka, dziekuję za miłe powitanko! Też trzymam kciuki za Ciebie, ale doczytałam, że projektuje Ci Danusia. No to jesteś szczęściarą!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Magdalena25 10:29, 13 cze 2014


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Ale dzieciątko Twoje śliczne, taki mały słodziak do schrupania.
Pozdrawiam
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies