Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

elzbieta_g 20:54, 06 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
WOW!!! ale plany extraa ilość 21 szt trzmieliny szczepionej.... mnie powaliła na kolana ja planuje zacząć od jednej narazie działaj i pokazuj pozdrawiam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Alisonek 20:59, 06 kwi 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
inag napisał(a)


Witam i dziekuje za mile slowo
Donic tej wielkosci szukalam rok czasu ale wszystko bylo w kosmicznych cenach.. w koncu znalazlam wyprzedaz donic powystawowych i to byl strzal w 10!
Ja u Ciebie jestem regularnie choc sie nie odzywam... przyznaje szczerze, ze zerknelam na Twoje hortensje "mis polarny" i kupilam rowniez ten gatunek Niestety nie na Gardenii bo w ostatniej chwili zrezygnowalam z wyjazdu ale przez allegro. Mam nadzieje, ze obie bedziemy zadowolone
Serdecznie pozdrawiam!
Ps. Jeszcze dzis zawitam ponownie u Ciebie

No popatrz popatrz miło że do mnie zaglądasz i do tego regularnie
sadz szybko te miśki polarne bo ja szukam inspiracji jak je skomponować
a donice powystawowe to pewnie późna jesienią można kupić, co? i to przez internet szukałas czy w sklepie zamówiłas?\
Również pozdrawiam
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
inag 21:09, 06 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Właśnie byłam znów
Ja też szukam inspiracji (głównie na Ogrodowisku). Spodobało mi się ich zestawienie z trawami z Ogrodu przy białym domu... Choć tam jest pewnie inny gatunek hortensji.
Te donice są stalowe. Potraktowałam je jak osłonki. Do środka wstawiłam właściwą donicę mocno ocieploną styropianem. Mają wysokość 91 cm. Mam jeszcze do kompletu dwie mniejsze i dwie całkiem malutkie.. Wsadzę do nich białą hortensję bukietową i po dwie trawki miskant morninglight. Symetrycznie po obu stronach schodów.
Szukałam takich od dawna w internecie ale cena za taką wielkośc mnie przerażała... W końcu znalazłam czego szukałam i to dosłownie za grosze... Nadal mają duży wybór i to chyba nawet te "moje" też są w ofercie jeszcze
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 21:21, 06 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
elzbieta_g napisał(a)
WOW!!! ale plany extraa ilość 21 szt trzmieliny szczepionej.... mnie powaliła na kolana ja planuje zacząć od jednej narazie działaj i pokazuj pozdrawiam


Widziałam dziś trzmieliny, bardzo ładne w Obi. Dużo większe niż moje, o ładnych juz koronach ale niestety droższe... Moje to jeszcze maleństwa przy tych ale urosną
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Borbetka 08:05, 08 kwi 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Donice z bukszpanami komponują się super. Masz bardzo zadbany ogród, piękny, fotki mnie zaciekawiły. Pozdrawiam z Wielkopolski.
____________________
borówcowy wizytowka
safikey 08:43, 08 kwi 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
cześć,
mega super donice, bardzo oryginalne.

sporo tych trzmielin kupiłaś, jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie...

oj będę podglądać, bo jest już pięknie

ach i synuś to taka słodycz i wygląda na grzecznego chłopca

pozdr
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
agatanowa 08:59, 08 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
inag napisał(a)
I są:


Mam jeszcze po jednej takiej mniejszej donicy i jednej całkiem malutkiej. Planuję w nich posadzić dwie trawy miskant morningligtht i dwie hortensje... Mam nadzieję, że razem to będzie wyglądało ładnie i elegancko...
Zaraz przystępuję do dalszych zmian;-D


wspaniale! trochę egzotyczne, niesztampowe

piekne bukszpany. Gdzie kupowałaś? Jak bedziesz zimować?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
inag 09:09, 08 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Borbetka napisał(a)
Donice z bukszpanami komponują się super. Masz bardzo zadbany ogród, piękny, fotki mnie zaciekawiły. Pozdrawiam z Wielkopolski.


Dzieki wielkie za mile slowo, ale oprocz bukszpanow to wydaje mi sie, ze to wszystko lepiej wyglada na zdjeciach niz w rzeczywistosci...
Milego dnia!☺
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 09:19, 08 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
safikey napisał(a)
cześć,
mega super donice, bardzo oryginalne.

sporo tych trzmielin kupiłaś, jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie...

oj będę podglądać, bo jest już pięknie

ach i synuś to taka słodycz i wygląda na grzecznego chłopca

pozdr


Trzmieliny juz w gruncie☺ wygladaja wg mnie bardzo ladnie a Wy ocenicie juz efekt koncowy bo na razie to nie ma jeszcze za bardzo na co patrzec... wczoraj odmianami poszczepilam im tez pod nogi zurawki, a ze potrzebowalam sadzonek sporo to porozdzielalam je doslownie po kilka listkow i wyglada to biednie na razie. Mam nadzieje, ze sie przyjma...

Malenki jest grzeczny - jak spi☺ a tak powaznie to kochany szkrab☺ Wlasnie probuje do Was sam pisac
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 09:40, 08 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agatanowa napisał(a)


wspaniale! trochę egzotyczne, niesztampowe

piekne bukszpany. Gdzie kupowałaś? Jak bedziesz zimować?


Czesc! Kupione zostaly w szkolce w Gorzowie wlkp. U przemilego Pana. Wybor ogromny. Kule, stozki, walce... wszystkie piekne, zadbane, geste, soczyscie zielone. Polecam. A co do zimowania to nie chce ich ruszac. Ocieplilam donice wewnetrzna 2cm styropianem i mam nadzieje, ze to wystarczy. Mialam juz wczesniej bukszpany w pojemnikach i w taki sam sposob przezimowaly trzy sezony. Pozniej poszły do gruntu. Zobaczymy pierwsza zime jak to bedzie bo ocieplenie maja 1 klasa☺☺☺ i tak bede drzec o nie ze strachu☺
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies