Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

elzbieta_g 13:24, 07 mar 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
inag napisał(a)
Mnie już powinno się leczyć psychiatrycznie chyba...
Udanego dnia!!

my wszyscy mamy tą chorobę podobno ona nieuleczalna
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
inag 13:27, 07 mar 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357

Właśnie sobie spaceruję po Twoim ogrodzie Piękne miejsce...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
elzbieta_g 13:29, 07 mar 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
inag napisał(a)

Właśnie sobie spaceruję po Twoim ogrodzie Piękne miejsce...

do pięknego jak stąd do oceanu bo za późno trafiłam na O, ale powoli go zmienię
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
inag 13:34, 07 mar 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
No chyba przesadzasz. I ta stodoła nadaje fajny, taki rustykalny klimat.. Mi się podoba. Ja już teraz również wiele bym zmieniła żałuję, że na Ogrodowisko nie trafiłam wcześniej na etapie projektowania ogrodu. Byłby w dużej mierze inny niż ten który mam... Człowiek uczy się całe życie jak widać;-D
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Gardenarium 08:39, 06 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pomoc w podpisie, Kliknij CYTUJ i skopiuj to co pod spodem i wklej w profilu w podpisie, bez słowa quote


Na Łowieckiej *** Wizytówka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inag 09:14, 06 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Bardzo dziękuję za pomoc!
Pozdrowienia!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Alisonek 13:49, 06 kwi 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
świetne donice, robią wielkie wrażenie, a w połączeniu z kulkami istna rewelacja!!!
Pozdrawiam i miłej niedzieli
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
elzbieta_g 19:28, 06 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
piękna wizytowka a twoje donice z kulkami mogę oglądać bez końca pokaż co u ciebie nowego
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
inag 19:56, 06 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Alisonek napisał(a)
świetne donice, robią wielkie wrażenie, a w połączeniu z kulkami istna rewelacja!!!
Pozdrawiam i miłej niedzieli


Witam i dziekuje za mile slowo
Donic tej wielkosci szukalam rok czasu ale wszystko bylo w kosmicznych cenach.. w koncu znalazlam wyprzedaz donic powystawowych i to byl strzal w 10!
Ja u Ciebie jestem regularnie choc sie nie odzywam... przyznaje szczerze, ze zerknelam na Twoje hortensje "mis polarny" i kupilam rowniez ten gatunek Niestety nie na Gardenii bo w ostatniej chwili zrezygnowalam z wyjazdu ale przez allegro. Mam nadzieje, ze obie bedziemy zadowolone
Serdecznie pozdrawiam!
Ps. Jeszcze dzis zawitam ponownie u Ciebie
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 20:42, 06 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
elzbieta_g napisał(a)
piękna wizytowka a twoje donice z kulkami mogę oglądać bez końca pokaż co u ciebie nowego


Postanowiłam wziąć się za zdjęcia i biegałam po ogrodzie jak szalona
Co u mnie nowego? No trochę działam, ale na efekty muszę jeszcze poczekać niestety;-(
Na razie kupiłam 21 sztuk trzmielin szczepionych na pniu emerald gold i trójkami co kilkanaście metrów posadziłam wzdłuż żywotników. Teraz właśnie likwiduję jedną z rabat na której królują żurawki. Segreguję je kolorami i tworzę obwódkę między trawnikiem a tujami. Za nimi będą trawki i hortensje Miś polarny w grupach. (Najwyżej jak będzie źle to będę ten ogród przerabiała w nieskończoność)
"Rozbebeszyłam" też całkowicie rabatę naprzeciwko garażu. posadziłam tam w rzędzie kilkanaście sztuk laurowiśni. Jako niższe piętro planuję miskanta gracillimus, później coś kwitnącego np. biała róża lub biała jeżówka white swan. Jeszcze nie zdecydowałam. a na przód zamówiłam już jakąś nową odmianę turzycy elata golden bowles dla kontrastu..
Zdjęcia oczywiście zamieszczę ale na razie wiele jest dopiero w planach i za bardzo nie ma czego fotografować;-(
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies