Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » w Oborze też mogą być ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

w Oborze też mogą być ogrody

zabaewa 23:32, 29 gru 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Witaj. Poczytałam sobie od pierwszej stroniczki aż do końca . Życzę ci na nowy rok takiego zapału jak dotychczas. Dużo pracy przed Tobą. Dorzucam też dwie rady. Forsycję tnij po kwitnieniu a pod orzechem mi się sprawdzał barwinek. Rododendrony ściółkuj przekompostowaną korą i skoszoną trawą. Rób i syp pod rośliny kompost. Róże na zimę kopczykuj kompostem tak na 30 cm - to idealne okrycie. Pozdrawiam serdecznie
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
gaga 10:55, 30 gru 2013


Dołączył: 04 gru 2013
Posty: 396
Witaj,pospacerowałam po Twoim ogrodzie ,dużo pracy ale za to jakie będzie zadowolenie z efektów.Dużo pomysłów w Nowym Roku .
____________________
........mój ogród to moje życie. Witam i pozdrawiam - Grażyna.
WilczaGora 13:04, 30 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
ano tak !!!
u Ciebie już wiosenne planowanie
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Alisonek 13:09, 30 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Witam serdecznie nowych gości i tym bardziej takich co chcą zwiedzać i czytać, jeszcze nie ma wiele stron więc to szybko idzie
zabaewa może kiedyś dobiję jakiejś trzy cyfrowej liczby marzenie na Nowy Rok, a jak przyjdzie wiosna i nadejdą zmiany to i str przybędzie bo trzeba się chwalić jak postępują prace
Dziękuję za rady :* Forsycja została przycięta bo tragicznie się prezentowała, i wiem że może ucierpieć przez to ilość kwiatków, ale cóż. Dużo też od zimy zależy, ale oczywiście masz rację! To barwinka dokładam do planów związanych z orzechem, potem po kolei będziemy szukać najlepszego rozwiązania. Na wiosnę też ma powstać kompostownik, więc będziemy robić swój nawóz ekologiczny i z niego korzystać, bo wszystkie materiały są!
Chyba, że męża teraz zmotywować żeby coś stworzył oto jest myśl tak czy inaczej będę informować o postępach prac, niech tylko koncepcja roślin i ich ułożenia się wyklaruje
Grażynko dziękuję za wizytę. wiem że dużo pracy od wiosny ale motywacja jest, wsparcie od Was też mam, więc jestem dobrej myśli Pozdrawiam już prawie Sylwestrowo i ślę najlepsze życzenia na Nowy Rok
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 13:11, 30 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
WilczaGora napisał(a)
ano tak !!!
u Ciebie już wiosenne planowanie

Bo ta wiosenna aura kusi i zmusza do myślenia a poza tym zazdraszczam Tobie i chcę mieć tak u siebie buziolki Wilcza
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
WilczaGora 13:13, 30 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Alisonek napisał(a)

Bo ta wiosenna aura kusi i zmusza do myślenia a poza tym zazdraszczam Tobie i chcę mieć tak u siebie buziolki Wilcza


no to mi teraz napisałaś

ale jestem duża...urosłam z pół metra ....w ekspresowym tempie

całuję i dziękuję za miłe słowa

Uśmiechnięta Ewa z Wilczej
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
zabaewa 13:30, 30 gru 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Mój małżonek zrobił kompostowniki z palet - bardzo dobrze się sprawują. Jest do nich dostęp i od dołu do góry dostęp powietrza, więc nic nie kisi się ani nie gnije - tylko kompostuje A jak drewienko z palet podgnije - to albo zasili kompost albo pójdzie do spalenia i... - też zasili kompost
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Alisonek 20:49, 30 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
WilczaGora napisał(a)


no to mi teraz napisałaś

ale jestem duża...urosłam z pół metra ....w ekspresowym tempie

całuję i dziękuję za miłe słowa

Uśmiechnięta Ewa z Wilczej

Sama prawda, masz fajny ogród i jest co zgapiać i czym się inspirować
Teraz zamiast Wilczej będzie Wilczyca
a uśmiech zawsze jest mile widziany, buziam
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 20:51, 30 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
zabaewa napisał(a)
Mój małżonek zrobił kompostowniki z palet - bardzo dobrze się sprawują. Jest do nich dostęp i od dołu do góry dostęp powietrza, więc nic nie kisi się ani nie gnije - tylko kompostuje A jak drewienko z palet podgnije - to albo zasili kompost albo pójdzie do spalenia i... - też zasili kompost

Też myślałam o paletach, tym bardziej że mamy ich pod dostatkiem. Lecę do Ciebie sprawdzić czy msz zdjęcia kompostownika zrobione,że się zainspirować
Wieczorne uściski
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
malgorzata_s... 22:14, 30 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Alu życzę jeszcze więcej miłości, jeszcze więcej radości i spełnienia wszystkich ale to wszystkich planów w Nowym Roku 2014 Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies