Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 22:39, 05 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:44, 05 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
ewsyg - Ewo, zakątek z hortkami dziękuje, a wiosną wygląda tak


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:49, 05 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mala_Mi napisał(a)


Pomysłowe I niebieskie

Aniu, niebieskie tu i tam
ale dla Ciebie mam jesienne słoneczka



____________________
Dwa ogrody
anabuko1 23:28, 05 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597

Witaj!!
Ale masz dużo rożnych odmian marcinków.!Chyba wszystkie ??
Dekoracje z dyniami piękne :0
Te biale bardzo mi się podobają
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gosika67 17:16, 06 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Racja mnóstwo marcinków , dają kolory teraz w ogrodzie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Gruszka_na_w... 18:08, 06 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Sówki są niesamowite. Mogłabym mieć u siebie takich całe stado i żadne nocne hu-hu by mi nie przeszkadzało. To musi być piękne uczucie parkować samochód pod rododendronem. Dobrze się domyśliłam, że byłaś w Sudetach, bo ten rejon słynie z rododendronowych przedwojennych żywopłotów.
Cieszę się, że też podzielasz mój zachwyt nad jesiennym przebarwieniem piwonii. Kilka lat temu mnie to zaskoczyło.
Astrów nigdy dość. Moje mocno ucierpiały z powodu suszy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margarete 23:15, 06 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Fajny marcinkowy czas nastał. Wbrew pozorom to bardzo wdzięczne i trwałe kwiaty są a do tego te ich intensywne barwy mocno zdobią ogród. Ja też mam kilka kępek. Lubię je bardzo.

Twoje budleje były impulsem żebym kupiła też sobie i gdzieś je wcisnęła choć to graniczyło z cudem ale mam, udało się i mnie cieszy - jedną budleja ale jest, więcej nie weszło

Barbuli zazdroszczę bo moja po trzech zimach bez problemu po czwartej przemarzła, ale wiedziałam że to jest ryzyko, one tak mają...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
barbara_kraj... 23:56, 08 paź 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mariolko, podziwiam urodziwe i bajecznie kolorowe marcinki. Zaś martwa natiura wcale martwą nie jest, uśmiecham się do tego zestawu.

Kiedy ścinasz liście piwonii?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
hanka_andrus 06:42, 09 paź 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piwonie już ścięte, nie czekam na deszcze. Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
paniprzyroda 11:00, 11 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
anabuko1 napisał(a)

Witaj!!
Ale masz dużo rożnych odmian marcinków.!Chyba wszystkie ??
Dekoracje z dyniami piękne :0
Te biale bardzo mi się podobają


Nie mam wszystkich marcinków Niemniej rozmnażam te, które mam i sadzę je w każdym wolnym miejscu. A że miejsca brak, wykorzystałam przestrzeń przy siatce ogrodzeniowej, sąsiad nie ma zastrzeżeń, a dodatkowo mogę je przywiązać do siatki, jak zaczynają się wykładać. W ubiegłym roku posadziłam wysokie za bukami, na docelową wysokość trzeba poczekać, susza też zrobiła swoje i są o połowę mniejsze niż mateczniki. W tym roku dosadzę jeszcze wysokie z lewej strony brzozy, za żywopłotem z cisa.






____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies