Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Agania 11:01, 24 wrz 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
posadziłam w lipcu dwie nowe barbule, żyją




Fajny duet, nie przesadzałam nigdy barbuli.

Te sowy z wycieczki super są
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 11:11, 24 wrz 2018


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Mariola, przepiękny zakątek z hortensjami
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Mala_Mi 21:16, 24 wrz 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
paniprzyroda napisał(a)




Pomysłowe I niebieskie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 21:19, 05 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gdyby tu przypadkiem zajrzała Bożenka
sadzonka różanecznika od cioci


przesadzone trzy moje, jak już zaczęłam rewolucje, pewnie będę jeszcze z nimi biegać, ale przynajmniej mam je już na miejscu i zajmę się nimi, załapały się jeszcze dwie hortki



i obrazek
____________________
Dwa ogrody
Bogdzia 21:27, 05 paź 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)
Gdyby tu przypadkiem zajrzała Bożenka
sadzonka różanecznika od cioci




Zajrzałam i sie zmartwiłam bo lodygi nie sa zdrewniałe mogą zimą zmarznac. Jesli jesień bedzie długa to zdrewniją ale juz powinny byc bardziej zdrewniałe. Te stare rh piękne , ten domek na wzgórzu musi pięknie wyglądac gdy kwitna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 21:34, 05 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karola, fajnie że zaglądasz

Kasiu, plenery bajkowe, to fakt. A ja kopiąc sadzonkę różanecznika u Cioci zastanawiałam się, jak one w takiej skalistej glebie rosną i na dodatek ukorzeniają się. Teraz rozumiem, o jakiej glebie mówi Ewa Pszczelarnia. Przestaję narzekać na glinę.


Aganiu
, sówki były urocze, wiem, że jesteś ich fanką

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:42, 05 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdzia napisał(a)


Zajrzałam i sie zmartwiłam bo lodygi nie sa zdrewniałe mogą zimą zmarznac. Jesli jesień bedzie długa to zdrewniją ale juz powinny byc bardziej zdrewniałe. Te stare rh piękne , ten domek na wzgórzu musi pięknie wyglądac gdy kwitna.

Bożenko, zabezpieczać je jakoś na zimę? Nie chciałabym ich stracić, bo podpadnę rodzinie
Domek jest otoczony rh z każdej strony i wyżej, ponad domkiem też rosną wtapiając się w las. A tyle razy Teść opowiadał mi, że jak kwitną dom topi się w kwieciu, nie miałam pojęcia o czym mówił.
____________________
Dwa ogrody
Bogdzia 21:46, 05 paź 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)

Bożenko, zabezpieczać je jakoś na zimę? Nie chciałabym ich stracić, bo podpadnę rodzinie
Domek jest otoczony rh z każdej strony i wyżej, ponad domkiem też rosną wtapiając się w las. A tyle razy Teść opowiadał mi, że jak kwitną dom topi się w kwieciu, nie miałam pojęcia o czym mówił.


Na pewno jest pięknie wyobrazam sobie choc najlepiej jest to zobaczyc. Jesli zima by przyszła szybko to jedliną okryj tak zeby troche światła było.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 22:30, 05 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dzięki Bożenko.

Trochę jesieni. Przymrozków jeszcze nie było, coś tam kwitnie nadal. Pięknie przebarwiają się piwonie


sadziec czekoladowy zapączkowany, ciekawe, czy zdąży zakwitnąć

skierniewicki nabytek


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:34, 05 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826




____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies