Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

AgnieszkaW 20:18, 05 kwi 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Wow, ile obsadzonych donic, a jak pięknie.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
yolka 20:54, 05 kwi 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Śliczna donicowa plantacja, a ja dziś założyłam plantację w workach
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
ryska 21:06, 05 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
[quote=paniprzyroda napisał(a)
Rysko, chyba nie natłukłam za dużo tych stron Ja się chyba na kostkowatą nie doczekam, za to lisia już taka, posadziłam tak bezmyślnie kilka lat temu i co roku wychodzi.

Parę dni minęło tylko a dziś zaczęły się pojawiać. Chyba będzie z tego jakaś pociecha
A u Ciebie?
Lisia piękna, wygooglowałam sobie, bo nie znam.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
gosika67 21:18, 05 kwi 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Znowu jestem aby popatrzeć na te donice. Skąd ich tyle takich samych.Te zajączki też mi się podobają. Jutro jadę po stokrotki, tak się zapatrzyłam u Ciebie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Mala_Mi 21:53, 05 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aż mnie głowa rozbolała od tej ilości doniczek.. cofałam cofałam aż do laleczek.. i znów padłam na kolana... mistrzostwo śwata ..cudne są
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 22:01, 05 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdzia napisał(a)
Też mnie ten kobalt zauroczył. Zajączki równiez . Tulipankiśliczne , ja nie mam botanicznych.Macham.


Bożenko W ub. roku nie kupiłam ani jednego tulipana, więc majowych u mnie nie będzie, bo prawie same liście powychodziły. Postawiłam na botaniczne, bo tych nie trzeba dosadzać co roku, ale kwitną wcześniej
te przy placyku, później wyjdą hosty, na drugim planie tez botaniczne, maja cień, to zakwitną nieco później


tu malutkie czerwone

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:11, 05 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
gosika67 napisał(a)
Znowu jestem aby popatrzeć na te donice. Skąd ich tyle takich samych.Te zajączki też mi się podobają. Jutro jadę po stokrotki, tak się zapatrzyłam u Ciebie.

Gosiu, lata nałogowego zbieractwa, to pod jednostki chorobowe podchodzi
jakiś kolejny botaniczny

sasanki przyśpieszyły, jakos nierówno w tym roku kwitną





____________________
Dwa ogrody
Gruszka_na_w... 22:16, 05 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Nie potrafię sasankom dobrać odpowiedniego stanowiska. Zanikają po 3 latach w stanie bezdzietnym. Wysiewać się nie chcą. Kwitną nad wyraz skromnie.
Twoje są "wypasione"
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
paniprzyroda 22:18, 05 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
mirkaka napisał(a)


Wow, toż to fabryka bratków i rojników

Ja dziś kupiłam sobie tylko trzy brateczki, lawendowy kolorek.
Ta stokrotka rzeczywiście przepiękna


Mireczko, bratkom trudno się oprzeć
ale tym maleństwom również

te zdecydowanie większe





____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:22, 05 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
AgnieszkaW napisał(a)
Wow, ile obsadzonych donic, a jak pięknie.

Agnieszko, uwielbiam wiosnę, włącznie z majem i czerwcem, a potem znów mogłaby być wiosna od nowa



część ułudki będę jutro przesadzać na nowe miejsce, wzuszające są te niebieskie oczka na równi z niezapominajkami i brunnerami

____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies