Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Agania 09:36, 13 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Hey Pani przyrodo...co to za roboty u Ciebie...aż taki cieżki sprzęt, czuję, że będzie pięknie, ten kamień przywieziony?
Widoki z ogrodu oczarowują
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margarete 10:08, 13 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zaglądam i nie wierzę że takie niewielkie zabiegi przy hortensjach a różnica do moich jak dzien donocy
Cóż - ty masz je po prostu w wiekszym słońcu a poza tym masz lepszą ziemie niz ja....
Cudny busz masz w ogrodzie a jak jeszcze skończycie te prace budowlane i wykonczeniowe to bedzie bajaka
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gosiek33 14:28, 13 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Ciekawa jestem ogrodu po zmianach
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Basilikum 15:21, 13 sie 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
oj Ale sie u Ciebie dzieje widze, ze pracowite wakacje masz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 16:05, 13 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Wow, dużo sie dzieje u Ciebie, pracowicie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Urszulla 20:38, 13 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Wyobrażam sobie przenosiny roślin. Ale jak ma być piękniej to można to akceptować
Kopania roślin pod judaszowcem też nie zazdroszczę, ale bodziszek to super pomysł, czemu od razu na to nie wpadłaś... Oczywiście pół żartem piszę bo sama sadzę i przenoszę
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Margerytka40 21:08, 13 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Cudne te Twoje hortki, u mnie Vanilki leżały zawsze plackim po deszczach dlatego ograniczyłam ich ilość do dwóch sztuk, które dogorywają w przechowalniku
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 22:16, 13 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Odwykłam już od widoków ciężkiego sprzętu na działce, ale w pamięci wciąż mam obraz księżycowego krajobrazu po jego działaniach. Współczuję.
Bardzo z tym kontrastują widoki Twoich zwiewnych kompozycji na rabatach. Piękne są te kobaltowe donice. Bardzo gustownie je obsadziłaś.
Co do ogrodowych strat, to u mnie w ciągu jednej nocy ptaki zjadły wszystkie aronie, a w trakcie następnej skonsumowały całość owoców ze sporego derenia. A ja zajęta byłam odszukiwaniem przepisu Toszki na dereniówkę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wendy79 08:22, 14 sie 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Jak zobaczyłam tą koparkę, to sobie od razu przypomniałam, że musimy jakoś wkopać pojemnik na deszczówkę, a ruszyć się nie ma jak, żeby czegoś nie zniszczyć i dalej myślę, jak to zrobić.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
popcorn 09:06, 14 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jeju ale się dzieje! To po lewej stronie w stosunku do domu? Podjazd robicie czy co?

Nie zazdroszczę demolki. Liczę że uda mi się zrobić tego typu roboty teraz a potem sio koparkom wszystkim
trzymam kciuki żeby rośliny przetrwały przenosiny! Super że na warzywa będziesz miała kupę miejsca buziaki Mariolko!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies