Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

gosika67 20:53, 01 gru 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Uwielbiam te klimaty u Ciebie, zawsze coś znajduję ciekawego. Krasnale, Mikołaje super.Przymierzam się do ubrania parapetu , trochę pomysłów jest.Póki co trawy już przygotowne do świąt.Pozdrwiam grudniowo.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
paniprzyroda 20:58, 01 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Urszulla napisał(a)
Jaki masz przepis na karmę dla sikorek? A te rurki to są robione?

Nie robię sama karmy dla sikorek, zawsze jej starczało do końca sezonu. O rurkach pisałam Gosi, to taka gruba tektura porządnie natłuszczona Karma dobrze się trzyma i nie wypada, na tych zdjęciach widać prawie opróżnioną tutkę i pełną.


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:03, 01 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kasiek napisał(a)
Czytam o przygotowaniu starego ogrodu...Czytam, i chyba musze wrocic tu jutro, mam pustke w glowie.


Kasiu słoneczne chwile




____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:07, 01 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
gosika67 napisał(a)
Uwielbiam te klimaty u Ciebie, zawsze coś znajduję ciekawego. Krasnale, Mikołaje super.Przymierzam się do ubrania parapetu , trochę pomysłów jest.Póki co trawy już przygotowne do świąt.Pozdrwiam grudniowo.


Z przyjemnością zajrzę do Ciebie na parapetowe dekoracje
tymczasem z ub. roku

____________________
Dwa ogrody
Joku 21:24, 01 gru 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Bardzo podoba mi się ta dekoracja na białej szafie (?). Mogę zgapić?
Mebel malowałaś sama, jeżeli tak to czym?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
paniprzyroda 21:55, 01 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Joku napisał(a)
Bardzo podoba mi się ta dekoracja na białej szafie (?). Mogę zgapić?
Mebel malowałaś sama, jeżeli tak to czym?


Oczywiście Jolu, zgapiaj
Tak, to szafa, malowałam białą akrylową, Dekoral. Tu więcej jej widać
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 22:52, 01 gru 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
W tym sezonie nie miałam serca do cebulowych. Nie zakupiłam ani jednej cebulki.
Mam nadzieję, że zakwitną te sadzone w ubiegłych latach.
Od dwóch sezonów obserwuję u siebie w ogrodzie zmiany warunków świetlnych spowodowane dorastaniem drzew. Zaczynam szukać roślin do cienia, co jeszcze parę lat temu trudno mi było sobie wyobrazić.

Mariola, myślami Cię ściągnęłam.. oglądałam rdzą w ogrodzie i pomyślałam sobie, jak już to u Ciebie Odpuściłam sobie..

Cofam tak sobie i czytam.. i mam tak jak gruszka.. na wierzbie zresztą... za dużo cienia w ogrodzie.. ale jak nie kochać drzew???

Sezon dekoracji się zaczyna..sezon podziwu jak i też moich frustracji... nie wiem czy brak talentu czy brak czasu.. albo wymówka brakiem czasu.. podziwiam tych co umieją stworzyć takie piękne dekoracje..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joku 16:34, 02 gru 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Mariola, dziękuję .
Chyba mamy takie same albo podobne szafy. Tylko moja jest w kolorze "drewnianym" .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
barbara_kraj... 21:00, 05 gru 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mariolko, wpadam z rewizytą. Cieszę się, żeś o mnie nie zapomniała.
Wpadnę poogladać Twoje nowe świąteczne ozdoby. Pooglądać tylko (zgapiać nie będę), bo ja sama dawno odpuściłam sobie wszelkie dekoracje. Nawet choinkę ubieram wtedy, jak rodzinka ma przyjechać. Alw nowe gwiazdki wyszydełkowałam, chyba z nudów.
Buźka
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
popcorn 08:28, 06 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam, pozdrawiam!!! Kiedy Ty masz czas Mariolko na te wszystkie rzeczy???
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies