Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Makao_J 19:59, 24 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Juzia napisał(a)
Patrz co znalazłam
inspiration

Kolor desek mi się podoba.
Nie wiem jaki wybrać, taki czy z tych cieplejszych tiki.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Mylka 13:18, 25 lip 2020


Dołączył: 02 lip 2015
Posty: 52
Ćma po lepinoxie pada w ciągu 72 h.
____________________
Monika
Sanka 23:02, 25 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Jagoda ćmy współczuję A tak poza tym to pięknie tu u Ciebie. Ten stworzony kącik wygląda jak z jakiegoś magazynu. Wszystko tam takie spójne.
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Jagodaa 19:21, 26 lip 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Powinnam siebie dać spokój z Incrediball. Po piątkowej ulewie połowa połamała się mimo podwiazania. Aktualnie leje, że aż biało i wątpię, żeby coś z nich zostało .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Sanka 23:18, 26 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Strasznie przykre... Trzymam kciuki żeby jednak nie spełnił się czarny scenariusz...
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Jagodaa 23:26, 26 lip 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Mylka napisał(a)
Ćma po lepinoxie pada w ciągu 72 h.


Dziś jeszcze jedna zlikwidowałam ręcznie. Mam nadzieję, że zadziała jednak. Dziękuję, pewnie nie doczytałam w ulotce.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:29, 26 lip 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Sanka napisał(a)
Jagoda ćmy współczuję A tak poza tym to pięknie tu u Ciebie. Ten stworzony kącik wygląda jak z jakiegoś magazynu. Wszystko tam takie spójne.


Bardzo dziękuję . To tylko wycinek. Mam jeszcze mnóstwo pracy i zaniedbań do zlikwidowania, aby całość (której nie widać) nabrała odpowiedniego wyglądu .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:31, 26 lip 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Sanka napisał(a)
Strasznie przykre... Trzymam kciuki żeby jednak nie spełnił się czarny scenariusz...


Kwiaty są tak ogromne, że łodygi ich nie utrzymują. Wydaje mi się, że musiały jeszcze urosnąć na wysokość od momentu, gdy robiłam podpory. W pełni rozwinięte kwiaty są piękne do pierwszej ulewy :/.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 19:06, 29 lip 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Nie lubię części tej rabaty z kłosownicą. Miała być kontynuacja tej spod brzóz, ale źle to wygląda. Szczególnie, gdy kłosownica zbiera się do kwitnienia i później, gdy kwitnie i po deszczu się pokłada. Nie lubię pokroju jej kęp patrząc na wprost.




Mam zamiar ją wykopać i przeciągnąć jarzmianki z jeżówkami. I tu właśnie chciałąbym w pierwszym rzędzie domieszać do jarzmianek bodziszki. Czy to będzie dobry pomysł? czy lepiej zostawić same jarzmianki i jeżówki?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 19:11, 29 lip 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943



Dwie te małe lawendy wymieniam na dwie seslerie jesienne, dla dodania czegoś ciekawszego tej rabacie. jesienią lawenda bezie otoczona grubym żywopłotem z bukszpanu, jak przy berberysach. Tym bardziej kłosownica musi odejść
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies