Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

MiluniaB 20:36, 23 sie 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
A może dać czerwone / wiśniowe berberysy i rozplenice Hameln. Wydaje mi się, że kolor berberysów ładnie by wyglądał na tle białych pieńków.
Jeszcze do tego bym dała cisy kolumnowe
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Jagodaa 23:00, 23 sie 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Margerytka40 napisał(a)
Rozanne? . Też już mam w koszyku cebulowe. A trawkę na miejsce kłosownicy głosuję na hakonki. Ja bym tam widziała nawet inne niż zielone. Może Albostriata albo Aureola. Nie wiem ile tam masz słońca. Kłosownicę też wywalam, co prawda miałam tylko kilka na próbę i szkoda miejsca


Rozanne

Mam tam słońce od rana do ok 14, więc Aureola mogłaby być dość żółta. Nie mam z nią doświadczenia. Czy w ogóle w takim miejscu da radę i się nie przypali?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:07, 23 sie 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Juzia napisał(a)
Ja bym dała rozplenice.
Taki zielony korytarz.... ale jakoś tak mi się widzi.


No właśnie obstawiałam rozplenice, ale mam dużo Hameln do wykorzystania i trochę mam za wąska rabatę, one mają u mnie metr średnicy, jednen rząd nie będzie fajnie wyglądał,na dwa nie wiem, czy upchnę. Stąd pojawiła się sesleria. No i trochę to miejsce robi się ciemne w miarę wzrostu brzóz.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:11, 23 sie 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Nowa12 napisał(a)
Też kupiłam te same rozchodniki co ty ale tylko 3 szt. .


Ciekawe, czy w tym samym miejscu . Mieli też Matronę i się zawahałam, ale chciałam jednak ten kolor. Tylko jakieś takie jasne są pierwsze rozwinięte kwiatuszki :/.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:20, 23 sie 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
MiluniaB napisał(a)
A może dać czerwone / wiśniowe berberysy i rozplenice Hameln. Wydaje mi się, że kolor berberysów ładnie by wyglądał na tle białych pieńków.
Jeszcze do tego bym dała cisy kolumnowe


Podoba mi się Atropurpurea Nana lub Concorde, ale na obecną chwilę trochę by się to kłóciło z założeniami . Z jednej strony mnie kuszą, a z drugiej, wiem, że chyba bym je wymieniła po niedługim czasie. Pod brzozy chce jednolity dywan. Mają być widoczne tylko białe pnie na tle zieleni plus ewentualnie jakiś kwiatek . Za grackami jest żywopłot z cisa.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Makao_J 07:56, 24 sie 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Super zakupy. Ładne sadzonki. Nawet Rozanne ładne, spore.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Jagodaa 10:50, 24 sie 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Jestem zadowolona, ciekawe, jak mu się spodoba u mnie .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
UlaB 11:29, 24 sie 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Bardzo ladne sadzonki. Kupione stacjonarnie? U mnie w tej chwili najladniejsze sadzonki bylin są w jednym z hipermarketow budowlanych plus w jednym niewielkim CO. Inne CO poszalały - zarowno pod wzgledem wielkosci jak i ceny.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Jagodaa 11:44, 24 sie 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Bodziszek internetowo. Rozchodnik stacjonarnie. Z opinią o cenach w tym roku się zgadzam, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, w 80% przypadków.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 11:44, 24 sie 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ula, nie oddasz głosu na trawę pod brzozy?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies