Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

KasiaWB 20:05, 17 maj 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj fajnie, że pokazałeś nową odsłonę ogrodu jest ładnie, rabaty profesjonalnie wyznaczone, rośliny już się rozgościły, weranda i pergola super fajnie, że pokazałeś przed i po Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Niage 20:24, 17 maj 2012


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Witaj Emilu Fajnie, że jesteś i pokazałeś niesamowite zmiany w ogrodzie i jego otoczeniu. Efekty naprawdę wspaniałe, gratuluję
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Sebek 20:29, 17 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jeju ale zmiany - zwłaszcza ten skalniak!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Emilianoparm... 20:33, 17 maj 2012


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
W sumie od zeszłego roku nic prócz płotka i pergoli nie przybyło tylko rośliny w końcu trochę efektu dały w tym sezonie
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Joanka 20:40, 17 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Fiu fiu ......... skalniak bombowy

Fajnie, że jesteś
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Joku 21:09, 17 maj 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Podziwiam przede wszystkim staranność wykonania. Skalniak marzenie! Ciekawa jestem jak rabaty będą się prezentować w pełni kwitnienia. Mam nadzieję że pokażesz.
Na rabatach masz chyba same byliny? Ciekawa jestem co jest lub będzie za płotem z furtką i pergolą. Widzę tam jakąś dróżkę wyłożoną płytami.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Emilianoparm... 21:10, 17 maj 2012


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
justi napisał(a)
Bardzo ładny kawałek planety Mam nadzieję, że już nie taki wredny
Wredny, wredny. Ostoja dzikości. Ja go z jednej strony "ciach" a on mnie w plecy "trach"
hanka_andrus napisał(a)
Witaj,sąsiedzie.Co słychać za miedzą?
Oczywiście u mnie furtka zawsze otwarta.......tylko ja nie zawsze jestem......Pozdrawiam
Wiem wiem, nawet gdyby była zamknięta to gdzieś mam kluczyk do oddania, jak go znajdę to sobie furtkę otworzę i zawitam
hanka_andrus napisał(a)
Pięknie to wygląda.Szczególnie jak skalniaki kwitną.
Cieszę się ,że zaglądnąłeś.Masz urlop?
Urlopu niet! Niejako przejazdem jestem, jutro przed południem lub rano wracam na Ko-szaolin.
Sebek napisał(a)
Jeju ale zmiany - zwłaszcza ten skalniak!
Własnie się zastanawiam czy to skalniak czy podwyższona rabata bo na razie to chyba tam więcej bylin niż roślin typowo skalnych
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Emilianoparm... 21:16, 17 maj 2012


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
Joku napisał(a)
Podziwiam przede wszystkim staranność wykonania. Skalniak marzenie! Ciekawa jestem jak rabaty będą się prezentować w pełni kwitnienia. Mam nadzieję że pokażesz.
Na rabatach masz chyba same byliny? Ciekawa jestem co jest lub będzie za płotem z furtką i pergolą. Widzę tam jakąś dróżkę wyłożoną płytami.
Wiekszość to byliny ale i bzy w ilości czterech, kalina hordowina, hortensje jakoweś tez się kryją w gęstwinie. Za płotem warzywniak (na pewno gdzieś we wcześniejszych wpisach był) z aleja z płyt a po drugiej stronie alejki miejsce na ławki i stół i trejażyk (też było) tylko ten fragment jest tymczasowy i czeka na swoją kolej.
Byłbym zapomniał że dwa jesiony i lipę wyciąłem
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
hanka_andrus 21:37, 17 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bzy,,,,właśnie z wazonu poszły precz.Zastąpiły je irysy.Ale patrząc na Twoje......już z daleka czuję zapach,i są chyba ,,dubeltowe'' jak mawiał mój ojciec.,Piszę się na odnóżkę.
Dobrze ,że ojciec przejął pałeczkę i trzyma poziom.Jest ładnie.
Do mnie możesz i bez kluczyka,jak się umówisz.Ale ostatnio zimnica,jak na moje stare kości.
Jak wygląda u mnie możesz zajrzeć na wątek.Prawie się nie zmieniło......Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
AgnieszkaBK 21:38, 17 maj 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Emilu, w październiku tamtego roku trafiłam na ogrodowisko i to właśnie za sprawą Twoich fantastycznych ścieżek i budowli z kamienia. Szukałam czegoś na temat wykorzystania cegieł z rozbiórki budynku i trafiłam do Ciebie. Bardzo mi się spodobało, to co robisz. Oglądałam to kilka razy, oczywiście pokazywałam mojemu M w jaki super sposób łączysz te wszystkie materiały..... dopiero po głębszym wczytaniu zwróciłam uwagę na to że to forum ogrodnicze.... i tak się zaczęła moja przygoda z ogrodowiskiem. Zaczęłam czytać...podziwiać .... no i się wciągnęłam. Bardzo ładnie wygląda teraz Twój ogród. Zmienił się bardzo.... a raczej Ty go zmieniłeś. Bardzo chętnie będę do Ciebie zaglądać..i oglądać ogród nowej odsłonie
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies