Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 20:09, 12 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mirella ja też miałam kupić bratki jak zobaczyłam takie śnieżno białe na giełdzie( bo wcześniej nawet nie małam zamiaru ) ale myślałam że kupie jak zrobie inne zakupy. I jak chciałam kupić to już nie miał żadnych bratków tych białych też niestety. I tylko dlatego nie kupiłam. Ale i tak dużo kupiłam. Dopiero wróciłam z ogrodu do domu. Fotki zrobię jutro i wstawię. Tylko nie wiem czy będzie coś ciekawego bo ja cały czas robię te rabaty i jeszcze nie sąskończone.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 21:36, 12 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mille napisał(a)
Małgosiu, to zaszalałaś z zakupami. Skuszona Twoją relacją byłam dziś i ja na targu, ale tylko "przelotem", bo mnie czas gonił i niestety nic nie kupiłam, ale ciekawość zaspokoiłam, to najażniejsze Gdzieś mi się rzucił w oczy jeden samotny duży bukszpan, to pewnie pozostałość po Twoich zakupach, haha. Czy Twoja lawenda była może podpisana? Szukam Hidcote blue.. (może inne lublinianki gdzieś widziały? Pozdrawiam.


Jak opuszczałam giełdę to mieli jeszcze 3 duże bukszpany więc nie wykupiłam wszystkiego. Co do lawendy to nie wiedzieli jaka to, Powiedział , że powinna być ciemna. Zobaczymy czy to prawda.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 21:43, 12 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Jeżeli chodzi o byliny to kupiłam: głowienkę wielkokwiatową, dzwonecznik szerokolistny, macierzankę piaskową,floks chiński, goździk upstrzony, krwawnik kichawiec, kocimiętkę, ubiorek, len. Starałam się wybierać w kolorach białych, niebieskich, fioletowych. A jakie będą i czy w ogóle zakwitną to się zobaczy.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
tabliczkazna... 02:22, 13 kwi 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Witaj Malgosiu, wpadam z rewizytą i trzymam kciuki za pozytywne przemiany.
Daj czasem odpocząć zbolalym plecom i klapnij na tym tarasie. Masz przecież tyle pięknych roślin, ze nawet bez jednorocznych masz swój niepowtarzalny klimat.

Bukszpany kupiłaś piękne, zawsze mi sie podobały zanim nawet tu sie znalazłam...
____________________
Marta
Gocha 22:38, 13 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
To jest z bliska ten chwast co rósł na przyszłym trawniku.

Tych tulipanów chyba nie lubią nornice. Ciekawe jakie to.

tych już zeżarły kilka

w tym miejscu były bardzo gęsto posadzone a teraz pusto. w sumie do tej pory wyciągnęłam z ziemi paredziesiąt podgryzionych tulipanów
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 22:57, 13 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372


____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:22, 13 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372


te bukszpany to są 3 różne odmiany ale nie znam ich

Te kule miały być jednakowe ale jeden rośnie słabiej a jeden trochę za duży
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:42, 13 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mam duż problemy z wklejaniem zdjęć, czasami udaje mi się wstawić 1 lub 2 zdjęcia
. Ogród po wczorajszej pracy.Wyrzuciłam duży jałowiec pospolity i krzewuszkę nie za ładną- dużai słabo kwitnie. W to miejsce posadziłam duży bukszpan na kulę i 3 mniejsze wyższe i wąskie w przyszłości na stożki.Poprzycinałam też sosny , żeby nie były gęste

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 00:03, 14 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372

Na razie jeszcze sporo doniczek z roślinami- w większości bylinami do posadzenia. Mam nadzieję , że jak wyłożę rabaty korą to będzie ładniej i jak urosną rośliny.

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Zeta 10:58, 14 kwi 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Przyszłam się przywitac do Ciebie ....fajne masz kulki z buksików ....duuużo pracy w ogrodzie robisz więc chyba dlatego problemy z kręgosłupem ale rosliny to wynagrodzą....jeszcze kilka lat i zobaczysz jak bedzie pięknie
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies