Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

dorciabe 09:34, 16 kwi 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3507-madzenie-ogrodnika-kiedys-tu-cz-iii?page=1
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2583-wizytowka-kiedys-bedzie-tumadzenie-ogrodnika
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Gocha 09:36, 16 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dzięki Dorotko. Tylko widze, że tam strasznie dużo stron. Może poczytam trochę pisma obrazkowego.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
dorciabe 09:41, 16 kwi 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
U Any-art byłaś?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4156-wizytowka-any-ogrod-maly-czyli-wygrana-walka-z-ugorem

____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Gocha 10:39, 16 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)
U Any-art byłaś?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4156-wizytowka-any-ogrod-maly-czyli-wygrana-walka-z-ugorem


Mam go nawet zaznaczonego. ale jeszcze nie przestudiowałam wątku. Teraz oglądając wizytówkę widzę, że to jest taki ogród jaki mi się podoba i bardziej do mojej przestrzeni pasuje- ja nie mam ostrych , prostych linii tylko falujące. Ale jestem przerażona oglądając coraz więcej ogrodów. Ja bym chciała mnóstwo rozwiazań mieć u siebie ale mam straszny mętlik w głowie i nie wiem jak się do tego zabrać. Widzę , że będę musiała mnóstwa zmian poczynić ale muszę to spróbować robić z głową i pomału ze wględu na brak pełnej skarbonki. Ale kubeł zimnej wody na głoweę i do roboty. Dobrze , że zbliża się Lany Poniedziałek to specjalnie poproszę synów o wylanie na mnie wiadra zimnej cieczy.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Mala_Mi 12:08, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Małgosiu, taki kubeł zimnej wody to chyba każdy dostał jak się naoglądał pięknych ogrodów... ja od 2 lat walczę by też swój zmienić na lepsze... ile razy miałam ochotę go zaorać... ale powoli.
Agro tez miałam do czasu puki rośliny sie nie rozrosły... mam ogród o podobnej powierzchni i niestety nie wyrabiam ze wszystkim..
Ograniczniki dla psa też mam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gocha 12:25, 16 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witam Mala Mi. Na początku jak tu wpadłam na ogrodowisko to miałam wielki zapał i chęci duże do zmiany ogrodu. Teraz trochę mi ręce opadają. Nie dlatego , żebym nie miała chęci i weny do roboty ale boję się , że wszystko co zrobię będzie nie takie jakie być powinno i zaraz znowu będę chciała zmieniać. Wasze ogrody są takie piękne i jak się naoglądam to i tak nie bardzo wiem co i jak mam robić. Chyba muszę bardzo małymi kroczkami stapać bo inaczej to zwariuję. A tak wiele chciałabym przerobić. Tylko też muszę się liczyć z tym , że będę miała sporo roślin do wyrzucenia ( chyba ) . Mam na przykład przy siatce z jednej strony od sąsiadów posadzone forsycje , tawuły na zmianę . I widzę , że to niezbyt dobry pomysł był . Tylko one mają już około 10 lat. A pomysł był niedobry dlatego, że forsycje ozdobne tylko gdy kwitną czyli bardzo krótko podobnie jak tawuła. , oprócz tego nie są zimozielone, i krzaki nie wyglądają atrakcyjnie. Mam taką chęć teraz na posadzenie szmaragdów a przed nimi szpaler hortensji a przed nią hosty. To jest od strony południowej więc jak urośnie szmaragd to będzie dawał cień hostom . Tak więc mam sporo różnych dylematów i nie jest mi z tym za dobrze. Ależ się rozpisałam strasznie i pewnie niezbyt składnie. Nie czytam i nie porawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gardener27 21:28, 16 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Gosiu!
Wpadłem do Ciebie z rewizytą i widzę że masz problem ze swoim ogrodem Zmiany jakie chcesz wprowadzać musisz robić stopniowo i z wielkim pomyślunkiem a nie wszystko da się też zmienić bo wieloletnie krzewy lub drzewka po przesadzeniu będą długo chorować a nawet mogą paść Z przyjemnością będę podglądał Twoje działania Pozdrawiam!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
pagap 20:49, 17 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witam Lubliniankę ja 10 km od Łęcznej
widzę, że praca wre na całego a ogrodowisko również wciągnęło, pozdrawiam wiosennie
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Gocha 23:01, 17 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
pagap napisał(a)
Witam Lubliniankę ja 10 km od Łęcznej
widzę, że praca wre na całego a ogrodowisko również wciągnęło, pozdrawiam wiosennie


Ja też witam prawie lubliniankę. właśnie przejrzałam Twój wątek. Super ogród, super mąż z takimi zdolnościami i córeczka też super -ładna data urodzin-łatwa dla mnie do zapamiętania- jest to również moja data urodzin tylko 5 dziesiąt lat wcześniej ( a tak szybko zleciały te lata). Znak zobiaku - strzelec- bardzo dobry znak dla dziewczynki. Pozdrawiam.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gardener27 22:04, 18 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies