Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 09:57, 23 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Luki napisał(a)
No ciesz się, że 3 godzinki, a nie nic
Lole są genialne, a jak oczy szwankują to bryle trza założyć

Nooo cieszę się a jakże i to bardzo szkoda ,że Cię nie było ale ..mam nadzieję ,że jeszcze sobie odbijemy
Za komplimenta dla Loli dziėkuję a brele...hmmmmm...nie na wszytsko pomogą , niestety
Pozdrowionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:02, 23 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Przez ten nieustający deszcz ślaja mi siem po ogrodzie jakowaś hołota najczęściej taka


Ale tuż za płotem spektrum hołoty jest znaacznie wiėksze ci , którzy u mnie byli , wiedzą ,że droga jest przy osiedlu a śmietnik..jest tuż kolo dzika chyba śmieci zacznę ze strachu po prostu za płot wyrzucać ,żeby dziecku bliskich spotkań z dzikami oszczędzić



Natomiast wszytskim , którzy mają problem z opuchlakami polcam stosować je teraz...używałam ich już wielokrotnie i stwierdzam ,że mokrośč podłoża , znaczna i długotrwała ogromnie poprawie działanie prepratu a więc do dzieła mordercy opuchlaków


Przychodzą w takiej ..hmmm steropianowej trumiece

I bardzo l bardzo niewinnie wyglądają
Kurier jak zwykle mnie nie zastał , bo pracują coniektórzy i chciał dostarczyc mi paczkę w dniu następnym. Mnie zależało na czasie , no bo leje i nie wiedziałam w jakiej temperaturze będà to przechowywać a to ważne !! Więc mówię kurierowi : panie..ma pan tam 5 milionów robaków , które wchodzą innym robakom do dooopy ,żeby je potem wykończyć od środka to trzeba dostarczyć jak najszybciej ;... dostarczył



Dobrego dnia Wam życzę i niech juź nie pada




____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
asiak 10:52, 23 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Takie opakowanie jest na ile litrów?
Wystarczy tylko podlać?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Kasya 10:55, 23 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41816
trzymam kciuki zeby zadziałało
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
gierczusia 11:10, 23 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
asiak napisał(a)
Takie opakowanie jest na ile litrów?
Wystarczy tylko podlać?

Opakowanie rozrabiasz w 10 l wody i otrzymujesz taki koncentrat a potem dopiero właściwe rozcieńczanie: 1 litr koncentratu i dolać wody do pełna konewki..czyli jakieś 9 litrów i to jest dedykowane na 10 m2 .. Czyli całe opakowanie na 100 m2
Wystarczy podlać
Uwaga ! Nie może być przymrozków , bo nicienie giną..podłoże musi być mokre zabija tylko larwy..ale zimą większość dorosłych powinna paść
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:13, 23 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasya napisał(a)
trzymam kciuki zeby zadziałało

Dzięki każde dodatkowe wsparcie się liczy
A działa..to wiem...po ubiegłym roku , jak po raz pierwszy od kilku lat zrobiłam to w deszczu praktycznie nie mam wygryzień w bluszczu
Naprawdė polecam ..gdyby tylko nie ta koszmarna cena... Ale warto
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
asiak 11:26, 23 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Muszę pomyśleć... no nie jest to tanie, ale jak skuteczne to warto
____________________
AsiaDziałeczka Asi
kaz742011 12:04, 23 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Udanego robalobicia życzę .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Katkak 19:07, 23 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Eluś wieeeeele bym dała żeby zobaczyć minę tego kuriera . Smaczek świetny. Musisz jeszcze cyknąć fotę swoich wszelkich świecących smaczków o zmroku.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bogdzia 19:15, 23 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gierczusia napisał(a)
[b]
Lola ogrodniczka to był prezent dla Bogdzi na zwiedzanie rododendronowe, ta w brązowych rajtuzach mieszka u Cioci Gosi a całkiem pierwsza po lewej to Lola Anity



Moja Lola siedzi na kominku i nogami majta.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies