Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 21:02, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Elu, niestety słońca u mnie brak. Ostatnio tylko pada, pochmurnie i zimno.
Dziś kominek i naleweczka


Oraz.....

Eluś, tęsknię za Tobą Pokaż jakieś zdjęcia wrześniowego ogrodu


No u mnie to samo niestety Ewciu ... Ja bym ten deszcz naprawdę mogła jakoś strawić , ale w komplecie z tą temparaturą to się poprostu nie da.. szaliczek już nawet wyjęlam
Kominek oczyiście hula...o degustacji nalewek pisała już nie będę , bo wyjdem na jakiego bryniola
Co do fotek , to chyba bėdzie trzeba poczekać..bo nawet batki z cicikiem by nie wystarczyły ,żeby zdjątko strzelić...no chyba ,że w komplecie z jakimś seksi płaszczem przeciwdeszczowym..czyli..hmmm.. Olikmantlem
Też mi Was brak Ewciu , choć w sobotę troszkę sié ciepłem ogrodomaniaków nasyciłam czemu tak daleko jesteś Dziołcha ???

Ściskam moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:14, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magleska napisał(a)

Z warsztatów chętnie skorzystam
Ale ,że tak blisko byłaś i na kawę nie zajechałaś normalnie chyba focha zapnę zapraszam przy okazji

Nie zapinaj focha plisss , bo umrem z rossspaczy do cioci Gosi jechałam, do Szczyrku prawie..ale i tak musiałam się wcześnie zwijać ,bo miałam wieczorem kolejną imprezę...jak bym jeszcze do Ciebie zajechała, to by mi chyba chop exmisję zrobił, bo by baby w sobotę ani na chwilkę nie uświadczył .. Choć..nie przeczę...bardzo chętnie bym zaglądnęła
Ale..daleko nie mamy , więc..spoko damy radę a i miskę przy okazji ukleimy
Jak Ty bėdziesz w okolicy Katowic to również zapraszam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:20, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie Łukasz ogród pokazał, ciurkadełko już hula, a donica rojnikowa zajefajna

Sylwia wiesz jak to jest zawsze obce oko cosik fajnego wyłuska..spojrzy pod innym kątem dostrzeże coś co dla ciebie jest oczywiste ciurkadełko hula , coby tylkoe ten diabelny lotos kciał rosnąć a tu nic....
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magleska 21:23, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Chętnie skorzystam z fochem żartowałam ..... a te misy z chęcią się nauczę robić ....a jak byś miała być w okolicach ,to pisz , lubię gości jeszcze takich z bzikiem ogrodowym moje otoczenie to nie rozumie jak można grzebać w ziemi i tym sie cieszyć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
gierczusia 21:23, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)


Dziękuję. W tym roku chyba sobie już daruję, ale kto wie... Jak coś, to się pochwalę, ale gdzie mi tam do Twojej ślicznej misy rojnikowej. Uściski

Nooo teraz to już bėdzie ciężko coś uklecić , bo po prostu nie wyschnie chyba ,że temperatury znormalnieją o czym marzę skrycie
Na bank ulepisz równie piękną , bo to dziecinnie proste. a jak kto ma wyczucie smaku , jak Ty , to nie ma czym się martwić .. nie wierzę ,że masz tzw..drewniane ręce.

Ściskam mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:28, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magleska napisał(a)
Chętnie skorzystam z fochem żartowałam ..... a te misy z chęcią się nauczę robić ....a jak byś miała być w okolicach ,to pisz , lubię gości jeszcze takich z bzikiem ogrodowym moje otoczenie to nie rozumie jak można grzebać w ziemi i tym sie cieszyć



No to mamy jakowyś wstępny zarys ja też wygłupiałam się z fochem oczywiście mam nadzieję ,że jakaś okazja sié urodzi, albo Tobie albo mnie, bo ja mam podobnie..wszyscy przychodzą i mówią ,że fajnie..ale podobnie jak u Ciebie, nikt nie jara się grzebaniem się w ziemi..echhhh..w tej konkurencji ogrodomaniacy są zdecydowanie poza wszelką konkurencją

Ściskam mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:33, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
danuta_szwajcer napisał(a)
Zdolna jesteś, pamiętam te Twoje laleczki a teraz donice ładniejsze niż ze sklepu fajnie im z tymi rojnikami Nie mam takich talentów ale za to moja starsza wnusia lat 6 oj ta to zdolniacha i to raczej szybciej ona mi cos zrobi niz ja Pozdrawiam

Kuuurcze..lale to jest dopiero zabawa teraz mam problemy z okiem i to caaałkiem spore , więc szycie narazie odpada...trzymam kciuki ,żeby się porawiło, bo to było naprawdė fajniste
Cieszę się ,że dobice tak się podobają...uwielbiam sama cosik dłubać trzymam kciuki za wnusię , coby szybko rosła i zawsze Ci udłubała , co Ci się tylko zamarzy wierzyc mi się nie chce ,że Babcią jesteś Danusiu

Buziole i Lola dla Ciebie..tak dla wspomnienia



____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bea 21:42, 17 wrz 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Ile Loli
____________________
Beata W miniformacie
21:49, 17 wrz 2017
ale duzo lasek naklonowałas nie wiedziałam że sie produkcja taką zajmujesz oczy wytrzeszczam

Warmia 21:49, 17 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Eluś, cudne są Ogrodniczka taka mocno osadzona w temacie
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies