Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Anda 18:35, 18 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Wiciokrzew Cie kocha
Lole bardzo fajne. Masz talent. Trzymam mocno kciuki, zeby oczka wrocily do zdrowia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Urszulla 18:43, 18 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Piękne Lole talent masz z T-shirtu na getry się uśmiałam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
kaz742011 20:56, 19 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Kobieto o wielu talentach. Podziwiam . Ogród piękny, donice cudne a jeszcze te Lole . Wstyd mi bo ja żadnych talentów nie posiadam. Chyba że ukryte som i jeszcze o nich nie wiem .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Luki 17:47, 20 wrz 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No ciesz się, że 3 godzinki, a nie nic
Lole są genialne, a jak oczy szwankują to bryle trza założyć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
gierczusia 09:14, 23 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)

No ale jak tu nie kochać Gierczusi? No się nie da nie kofffffać Zdrówka, żeby "patrzałom" się polepszyło i może siem załapiem na taką Lolę, tyle że trza by ją wypchać żeby była grubsza i giry obciąć żeby była niższa

Też Ciem koffam łogromnie gały życzenia przyjęły, staramy się .. ale co z tego będzie..nie wiem
A Lola jest Lola nie przewidujemy nadawać jej inkszego kształtu ... Chociaż...moja już ma biust coby taka klasyczni plaskata nie była ściskam moocno u mnie leje jak z cebra woda mi stoi na ogrodzie..ta glina już nie jst w stanie wchłonąć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:17, 23 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anda napisał(a)
Wiciokrzew Cie kocha
Lole bardzo fajne. Masz talent. Trzymam mocno kciuki, zeby oczka wrocily do zdrowia

Ewciu on chyba nawet nie ma o tym pojęcia ale..co prawda to prawda cieszy mnie nieustannie nawet teraz w tym deszczu i zimnicy ma kffiatuchy
A Ty nie widziałaś Lol wcześniej ???..to już tyyyle czasu minęło ?? Kule bele..niesamowite
Walczę w kwestii oczu ,bo fiesz..na sierpień zdrowa być muszę

Sściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:19, 23 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Urszulla napisał(a)
Piękne Lole talent masz z T-shirtu na getry się uśmiałam.

Dzięki Ulka
Z t -shirtu na getry..hmmm...śmialiśmy się wszyscy oprócz...właściciela t - shirtu.... byłego

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 09:22, 23 wrz 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)

Ewciu on chyba nawet nie ma o tym pojęcia ale..co prawda to prawda cieszy mnie nieustannie nawet teraz w tym deszczu i zimnicy ma kffiatuchy
A Ty nie widziałaś Lol wcześniej ???..to już tyyyle czasu minęło ?? Kule bele..niesamowite
Walczę w kwestii oczu ,bo fiesz..na sierpień zdrowa być muszę

Sściskam mocno


To ja już dziś apeluję o duuuuuuuuuuuużą porcję zdjęć z przyszłorocznej sierpniowej wyprawy
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 09:29, 23 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Apel przyjęty Joanno zrobimy co w naszej mocy a zdjęcia Ewki..fiesz jakie som

A teraz jeszcze parę fotek z ostatniej sesji..kiedy jeszcze nie lało echhhh.l


Giardina jest po prostu niesamowita wprawdzie są tylko 4 kwiaty , ale za to..jakie natomiast urosła cholira na jakieś 2 matrasy..plus donica ,żeby nie było jak ja ją opatulę na zimę ??? No jak , ja siem pytam ?? chyba jakiegoś olbrzyma będę musiała wynająć


I taki tammm...smaczek

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:43, 23 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
kaz742011 napisał(a)
Kobieto o wielu talentach. Podziwiam . Ogród piękny, donice cudne a jeszcze te Lole . Wstyd mi bo ja żadnych talentów nie posiadam. Chyba że ukryte som i jeszcze o nich nie wiem .

Kasiu .. to ogrodowisko te talenty wyzwala .. zobaczysz jeszcze ..co jeszcze z Ciebie wylizie ja pamiętam swoje pierwsze wianki..łoooo matuulu..to Ci było a petem ..już jakoś poleciało z górki a więc..cierpliwości wszystko przed Tobą
Buuuziole wodniste
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies