Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

April 07:24, 09 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Tego twojego Frankensztajna uwielbiam. Muszę u siebie znaleźć miejsce na takie cudo
Zaczynam świrować choć zima się dopiero zaczęła.
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 18:57, 10 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Haha no z miejscem to u Ciebie akurat problemu nie ma Mnie też już skręca, ale cóż...
____________________
ogród pod lasem
TAR 19:11, 10 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
April napisał(a)
Tego twojego Frankensztajna uwielbiam. Muszę u siebie znaleźć miejsce na takie cudo
Zaczynam świrować choć zima się dopiero zaczęła.


w moim ogrodniczym juz Frankensztajnow nie ma, jak kupilam pierwsza szt. to w tydzien pozostale wykupili. A pani mi mowila, ze 3 lata nikt sie nie interesowal. Druga szt. znalazlam w innym kacie ale juz nie byl taki okazaly jak ten pierwszy. Warto miec, trzymaja liscie caly czas mimo wielu wichur w naszym rejonie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 19:27, 10 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
To u mnie to samo było z choinami. Wypatrzyłam super sztuki i zanim wymierzyłam miejsce to zniknęły, a wcześniej stały kilka tygodni. Ja swoje z pola wybierałam i też już rzutem na taśmę udało mi się zaklepać dobre. Wniosek taki, że jak jest to się nie duma tylko bierze
____________________
ogród pod lasem
April 19:54, 10 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Zgadzam się w pełni, myślenie szkodzi
Trzeba działać impulsywnie, to o wiele przyjemniejsze.
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 20:13, 10 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
Chcialam drugiego, bo cena za takie egzemplarze byla bardzo okazyjna, moj ma solidne 5 metrow i jest szeroki w obwodzie, drugi jest metr nizszy. Bardzo załowalam, ze nie wzielam od razu jak byl wybor.
Ostatnio trafilam na rownie ładne buki czerwone, wiosna mozepojade po 1 lub 2 szt. zalezy czy zmienie zdanie co do brzoz long trunk, ktore chce usunac ale ciagle sie waham.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasya 09:12, 13 lut 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
UrsaMaior napisał(a)
Haha no z miejscem to u Ciebie akurat problemu nie ma Mnie też już skręca, ale cóż...

Ciekawe kogo nie skręca...
Może kwarteta ? Tak cichutko siedzi...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agatorek 15:40, 20 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Hej Iza
I dzień dobry wszystkim

Jakoś do tej pory nie trafiłam na Twój ogród i no nie wiem, nie wiem...jak Ty to zrobiłaś, że w tak krótkim czasie zrobiłaś takie cudo .
W pierwszej chwili chciałam się zerwać z fotela i odśnieżać trawnik, żeby go przekopać czym prędzej pod rabaty .
Ale jakoś się powstrzymałam.
Później natrafiłam na zdjęcia Kwartecika i Aprilka (co nieco już widziałam wcześniej w jej temacie), i znów biegłam po kalosze .
Cuda tu wyczyniacie, a może jakieś czary?
Zdradzicie nieco zaklęć?

Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
UrsaMaior 09:26, 22 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Hahaha Agnieszka, warunkiem powodzenia jest odpowiedni dobór słownictwa powszechnie uznawanego za obraźliwe Trzeba tak głośno i często
____________________
ogród pod lasem
Tamaryszek 10:00, 22 lut 2021

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Cześć Iza, wróciłam do Twoich starych zdjęć i znów wzdychałam z zachwytu, jak u Ciebie pięknie i jak bujnie wszystko rośnie. Na zielone hakonki po prostu nie mogę patrzeć z zazdrości. Wydawałoby się, że ogród już pełny, a tu ciągle zmiany.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies