Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 16:05, 13 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Dzień dobry dziewczęta! Nienachalna ta wiosna;D Nosa się nie chce wystawiać. Idę w wątki zobaczyć co tam knujecie.
____________________
ogród pod lasem
nicol21 21:53, 13 kwi 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Czas się budzić do grzebania w ziemi Przegapiłam jesienną ferię kolorów,a tu już wiosna! Ciekawam co slychać
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Magara 01:23, 16 kwi 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Iza, no czas najwyższy wyjść z gawry, wstać na tylne łapy i dźwięk bojowy wydać
Czy Ty wiesz co tu się dzieje???
"ONE" "Arystokratkę" czytają i się nie śmieją. No musisz zareagować, wszak to Twoje polecenie lektury, ja tylko wtórnie poleciłam Ogród ogrodem, ale honor ratuj i swój i mój A ogród przy okazji pokazać byś mogła
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
UrsaMaior 20:16, 16 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Jak to??? Kto się nie śmieje z Arystokratki??? Nazwisko!;D Ostatnio przeczytałam Falę przestępstw haha
____________________
ogród pod lasem
galgAsia 22:40, 16 kwi 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja sobie zamówiłam komplet Arystokratki I obiecuję się śmiać
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magara 23:53, 16 kwi 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
UrsaMaior napisał(a)
Jak to??? Kto się nie śmieje z Arystokratki??? Nazwisko!;D Ostatnio przeczytałam Falę przestępstw haha

No zobacz, ledwie wylazłaś a już się niektórzy boją i obiecują na zapas
Efekt osiągnięty
A "ONE", które się nie śmieją niech skruchę wyrażą
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
tulucy 08:09, 17 kwi 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Wyrażam. Jakby to ująć. Może słowo słuchane nausznie tak nie bawi jak czytane naocznie. A może nie nie mam skłonności do czeskiego humoru Ale ja to jedna ona... Nie jedyna zdaje mnie się.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
UrsaMaior 09:12, 17 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Eee tam Łucja, nie znasz się;D Dla miłośniczek czeskiego humoru - bardzo należy przeczytać Arystokratka i fala przestępstw na zamku Kostka
____________________
ogród pod lasem
tulucy 13:51, 17 kwi 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Izaaa no nie da rady znać się na wszystkim
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gruszka_na_w... 21:04, 17 kwi 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
tulucy napisał(a)
Wyrażam. Jakby to ująć. Może słowo słuchane nausznie tak nie bawi jak czytane naocznie. A może nie nie mam skłonności do czeskiego humoru Ale ja to jedna ona... Nie jedyna zdaje mnie się.


Mam mieszane uczucia po przeczytaniu trzech części. Może za bardzo zasugerowałam się dotychczasową lekturą naszych południowych sąsiadów. Owszem, parskałam śmiechem, ale dłuższe czytanie mnie męczyło. Nie da się Arystokratki czytać tak jak czyta się np. Hrabala. Ona mi raczej przypomina filmy o Flipie i Flapie. Żart sytuacyjny bawi na krótką metę i brakuje mi czegoś, co przyciągnie moją uwagę na dłużej. Niby akcja dzieje się w Czechach, ale niczego się z niej o "czeskiej duszy" nie dowiem.
Do czytania w pociągu, w tramwaju może być, ale na wieczór czy popołudnie trochę za mało.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies