Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 09:17, 16 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8931
Koło metra. Moja dość nieduża, bo w cieniu rośnie, ale widziałam wypasiony egzemplarz, zdaje się, że u Agatorka.
____________________
ogród pod lasem
Kordina 10:59, 16 cze 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5675
Twój ogród leśny, to wiadomo, że jest super ciekawy, ale oprócz tego robisz naprawdę świetne zdjęcia, każde jest dopracowane i w harmonii. Czym robisz zdjęcia i jakiego programu używasz do obróbki?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Gruszka_na_w... 22:23, 16 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 23167
I znowu człowieka dobiła pięknym okazem nowej paprotki. O reszcie już nie wspomnę. Bujność nad bujnościami widzę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 09:37, 17 cze 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9538
Paprocie bardzo ładne i te wszystkie inne pozostałe kwiatuszki. To przez Ciebie lub dzieki Tobie zaczelam inaczej patrzec na hortensje i tez kupuje te z drobniejszymi kwiatami
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 11:48, 17 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8931
Kordina napisał(a)
Twój ogród leśny, to wiadomo, że jest super ciekawy, ale oprócz tego robisz naprawdę świetne zdjęcia, każde jest dopracowane i w harmonii. Czym robisz zdjęcia i jakiego programu używasz do obróbki?


Dziękuję! Mam aparat, ale rzadko po niego sięgam. Nie ma czasu na bieganie po sprzęt gdy jest moment warty uchwycenia Większość fotek jest z komórki, bez obróbki, czasem tylko podciągam kontrast.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:49, 17 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8931
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
I znowu człowieka dobiła pięknym okazem nowej paprotki. O reszcie już nie wspomnę. Bujność nad bujnościami widzę.


Hania, paprotka paskudna, czyż nie?;D Szukam jej godnego miejsca, lekko nie jest, bo wszędzie mi pasuje
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:51, 17 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8931
TAR napisał(a)
Paprocie bardzo ładne i te wszystkie inne pozostałe kwiatuszki. To przez Ciebie lub dzieki Tobie zaczelam inaczej patrzec na hortensje i tez kupuje te z drobniejszymi kwiatami


Drobne kwiatuszki to jest to Są wdzięczne, delikatne, zawsze chce mi się na nie patrzeć
____________________
ogród pod lasem
malgol 12:36, 17 cze 2024


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5932
UrsaMaior napisał(a)


Przy odpowiednim oświetleniu haha


To tak jak mój a ,że u mnie ostatnio cały czas pochmurnie to smutek
Zdjęc nie cytuje bo wszystkie rewelacyjne.
Kupiłam za Twoja namową ze 2 sezony temu hortki nie pamiętam nazwy... cos od misia, jakis bear. no i nie zakwitły ani razu! co ja robię żle? Jedna jest w cieniu,ale druga to nawet troche słońca ma i tez jak zaklęta? Tnę wiosną krótko, może to jest przyczyną?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 12:40, 17 cze 2024


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5932
UrsaMaior napisał(a)
Jeszcze parę pstryków.






co to za roślinki? nie znam...( i tu duże oczy powinny być )
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
TAR 13:23, 17 cze 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9538
malgol napisał(a)


To tak jak mój a ,że u mnie ostatnio cały czas pochmurnie to smutek
Zdjęc nie cytuje bo wszystkie rewelacyjne.
Kupiłam za Twoja namową ze 2 sezony temu hortki nie pamiętam nazwy... cos od misia, jakis bear. no i nie zakwitły ani razu! co ja robię żle? Jedna jest w cieniu,ale druga to nawet troche słońca ma i tez jak zaklęta? Tnę wiosną krótko, może to jest przyczyną?


serio Polar Bear nie kwitna?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies