Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

tulucy 21:23, 19 kwi 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Iza mnie tam budowa nie przeraża, najwyżej ominę przy oglądaniu dzieć mi choruje, m zabiera oba auta (jedno stoi w pracy, a drugim jeździ) ni mam w tym tygodniu jak podjechać
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
malgol 21:36, 19 kwi 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Iza, ja po prosbie...potrzebuję toszkowej pomocy ...myslisz że dałoby radę ja do mnie zaprosić? kupiłam jakieś niewydarzone choiny I nie wiem co z nimi teraz począć...
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 21:38, 19 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8224
Ooo szkoda. Ale może to i lepiej, zdążę coś więcej posadzić i będzie ładniej na Twój przyjazd
Dziś ryłam w tylnej, prawie gotowa, coś na front muszę jeszcze wykombinować. Jutro chyba ruszę w końcu cienistą, która być nią przestała Paproci nie ruszam, ale Citronelle trzeba będzie ewakuować.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 21:38, 19 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8224
malgol napisał(a)
Iza, ja po prosbie...potrzebuję toszkowej pomocy ...myslisz że dałoby radę ja do mnie zaprosić? kupiłam jakieś niewydarzone choiny I nie wiem co z nimi teraz począć...


No pewnie, skrobnij do niej na priv, na pewno zajrzy
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:34, 20 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8224
Kochane dziewczyny, jak się macie w ten piękny dzień? Właśnie wróciłam z obchodu, zobaczcie jaka mi niespodzianka wyskoczyła w łanie białych tulipków. No dzikość na dzikościami, z daleka aż świeci! Spodobał mi się, macie pomysł jak mu na imię?


____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 16:15, 20 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Pojęcia nie mam, ale dziś mnie podobna niespodzianka spotkała.. w ładnie posadzonych purple prince bodajze, rozwinął się czysto czerwony (tfuu) tulipan.. oby to pojedynczy przypadek był, a nie 70sztuk czerwonych.. brr!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 16:35, 20 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Ja tez nie znam jegomościa (nic dziwnego ), ale u mnie z kolei w czosnkach Purple Sensation wyrosły pojedyncze czosnki karatawskie, a w życiu ich nie miałam i nie kupowałam . Ba nawet do dziś nie wiedziałam, że takie są .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UlaB 16:40, 20 kwi 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
UrsaMaior napisał(a)
Kochane dziewczyny, jak się macie w ten piękny dzień? Właśnie wróciłam z obchodu, zobaczcie jaka mi niespodzianka wyskoczyła w łanie białych tulipków. No dzikość na dzikościami, z daleka aż świeci! Spodobał mi się, macie pomysł jak mu na imię?




a ja chyba mam dokladnie takie same sadzone celowo 2 lata temu, przynajmniej ubiegloroczne ich kwitnienie od razu mi przyszlo do glowy. Poszukam nazwe odmiany jesli nie posiałam i dam znac jak te moje sie nazywaja
w tym roku jeszcze mi nie kwitna, jeszcze są w pąkach
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UrsaMaior 16:56, 20 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8224
Kasia_CS napisał(a)
Pojęcia nie mam, ale dziś mnie podobna niespodzianka spotkała.. w ładnie posadzonych purple prince bodajze, rozwinął się czysto czerwony (tfuu) tulipan.. oby to pojedynczy przypadek był, a nie 70sztuk czerwonych.. brr!


Eh z tymi pomyłkami... Ja już widzę po pąkach, że kolejne 2 też będą pomarańczowe. Akurat u mnie pomyłka fajna, ale faktycznie jak ktoś planuje jakiś kolor, to może wkurzyć.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 16:57, 20 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8224
mrokasia napisał(a)
Ja tez nie znam jegomościa (nic dziwnego ), ale u mnie z kolei w czosnkach Purple Sensation wyrosły pojedyncze czosnki karatawskie, a w życiu ich nie miałam i nie kupowałam . Ba nawet do dziś nie wiedziałam, że takie są .


Hahaha widziałam u Ciebie No to przynajmniej będziesz wiedziała czy kupić więcej
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies