Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 21:40, 18 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Może i tak. Dziś posadziłam kilka jeżówek, wykopałam rośliny z miejsca na Lady U i posadziłam ją, przesadziłam 2 hortki i derenia... I to chyba wszystko. No nie szło mi Jutro mam mieć pomocnika, oby przyszedł.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 21:42, 18 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
JoannaDe napisał(a)


Jak Ty masz cudnie...

Jeżówki dojrzałam Powiedz mi czy liliowce to te kępki ''traw'' na pierwszym planie?


Tak, te większe to Stelle, a te mniejsze to młode hakonki zielone. Będę je przeprowadzała jak się Stelle trochę rozrosną.
____________________
ogród pod lasem
JoannaDe 21:44, 18 kwi 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
UrsaMaior napisał(a)


Tak, te większe to Stelle, a te mniejsze to młode hakonki zielone. Będę je przeprowadzała jak się Stelle trochę rozrosną.


Musze , no muszę je gdzieś u siebie mieć
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
UrsaMaior 21:50, 18 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Haha jak trzeba, to ogród jak z gumy się robi;D Ja na tej rabacie upchnęłam jeszcze ostatnio magnolię
____________________
ogród pod lasem
malgol 21:50, 18 kwi 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Jak kwitna Ci stelle? Mi w ubiegłym roku pierszy raz w życiu prawie nie zakwitly. Normalnie parę kwiatków. Dziewczyny radziły czymś je zasilić wiosna więc dałam im obornika...myślisz, że starczy?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Zana 07:21, 19 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Czy ja mam wsiąść w auto i przyjechać do Ciebie, żeby zobaczyć te kwitnące magnolie? Miej litość i zapodaj foty! Bo się na Ciebie obrażę i nie będę Twoją koleżanką, o!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
UrsaMaior 09:07, 19 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
malgol napisał(a)
Jak kwitna Ci stelle? Mi w ubiegłym roku pierszy raz w życiu prawie nie zakwitly. Normalnie parę kwiatków. Dziewczyny radziły czymś je zasilić wiosna więc dałam im obornika...myślisz, że starczy?


Gosia, mam je od zeszłego sezonu, więc jeszcze nie były zadomowione i nie kwitły jakoś szaleńczo. Teraz wyglądają świetnie i mam nadzieję, że pokażą co potrafią. Skoro Twoje zastrajkowały to może faktycznie trzeba podkarmić. Obornik, Florovit?
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 09:07, 19 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Zana napisał(a)
Czy ja mam wsiąść w auto i przyjechać do Ciebie, żeby zobaczyć te kwitnące magnolie? Miej litość i zapodaj foty! Bo się na Ciebie obrażę i nie będę Twoją koleżanką, o!


Coś tam pstryknęłam, ale ciężko jest, bo budowa za płotem włazi w najlepsze kadry. Stellaty już powoli kończą, Elizabeth zaczyna, Lennei Alba będzie przesadzana, bo coraz gorzej kwitnie, a Genie chyba będzie kwitła dopiero latem, jak to ma u mnie w zwyczaju.
____________________
ogród pod lasem
anka_ 09:35, 19 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
malgol napisał(a)
Jak kwitna Ci stelle? Mi w ubiegłym roku pierszy raz w życiu prawie nie zakwitly. Normalnie parę kwiatków. Dziewczyny radziły czymś je zasilić wiosna więc dałam im obornika...myślisz, że starczy?

UrsaMaior napisał(a)
Skoro Twoje zastrajkowały to może faktycznie trzeba podkarmić. Obornik, Florovit?
Dziewczyny ja mam Stellę 6 w tym roku sezon, nigdy nie była niczym nawożona, rosną w różnych miejscówkach i jedno wiem napewno- do obfitego kwitnienia potrzebuje tylko jednego- słonka, duuuużo słonka.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Dominika11 09:42, 19 kwi 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
anka_ napisał(a)

Dziewczyny ja mam Stellę 6 w tym roku sezon, nigdy nie była niczym nawożona, rosną w różnych miejscówkach i jedno wiem napewno- do obfitego kwitnienia potrzebuje tylko jednego- słonka, duuuużo słonka.
u mnie też rosną dosłownie na patelni i jeszcze też niczym nie nawoziłam i dają spokojnie radę już kolny rok
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies