Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

tulucy 20:21, 14 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Ja zdążyłam uciec przed deszczem, a na komary się smaruję, kupiłam dzieciom na kolonie za dużo i jedni opakowanie sobie zostawiłam i teraz normalnie modły dziękczynne odprawiam. Bo środek skuteczny
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
UrsaMaior 20:30, 14 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Ja też mam, nawet kilka psikaczy, jakaś Muga i inne, ale zawsze zapomnę użyć:/ A potem psioczę. Dużo ich w tym roku, coś się nietoperki nie starają.
____________________
ogród pod lasem
tulucy 20:53, 14 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Ja właśnie M. sobie zapodaję. Skoro szwagier na bagnach tego używa, to na ogródku też da radę

Smaruję się, bo po tych pstynkach mam olbrzymią opuchliznę. A niby malutkie te komary...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 20:55, 14 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Iza a Ty pamiętasz, że masz u mnie rozchodnika?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
UrsaMaior 21:52, 14 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
No jadowite bardzo! Mały ma po nich okropne odczyny:/ Jutro muszę się psiknąć.
O rozchodniku oczywiście zapomniałam. Tess nie ma kiedy wpaść po róże, więc chyba będzie okazja się spotkać
____________________
ogród pod lasem
Tess 22:56, 15 lip 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Czyli że Tess nie ma już po co wpadać?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
UrsaMaior 23:06, 15 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Jak się Tess spręży, to się na jedną załapie
____________________
ogród pod lasem
tulucy 06:37, 16 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Niech się łapie na wszystkie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
anna_t 07:13, 16 lip 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
UrsaMaior napisał(a)



Aaaa no chyba, że tak Skoro tam nie ma, to może jednak zaryzykuj? Ja tak kiedyś odkryłam fajny sklep, Lagunę mi przysłali prawie mojego wzrostu.



Szybkie fotki z komórki Sadzonki zeszłoroczne.









Mam, nawet kilka. Jest piękna, ładnie kwitnie, jest u mnie na bardzo eksponowanej rabacie. Pnąca nie, krzaczek



Tak, super jest Ładna i duża. Niedawno nawet pstrykałam fotkę. Poszukam.



Oj tak, zdecydowanie! Nie choruje, nie marudzi, aaaa i zimą też pięknie wygląda i szumi



Iwona, ostatnio kupiłam, nie jakieś super okazy, ale dobre i to. W szkółce pani mi mówiła, że próbują zamówić i nie mają skąd.

zastrzeliłaś mnie hakonkami! remoty już nie musisz pokazywać
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
malgol 08:24, 16 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
Jestem ubłocona, pożarta przez komary i mokra, bo mnie burza złapała, ale trochę sadzenia znów do przodu. Aaa i umordowana, bo sadziłam koło brzozy. Powiem Wam, że może być mokro, może być błoto, ale komary i meszki są dla mnie nie do przejścia. No nienawidzę tych choler:/


A powiem Wam ,ze ta susza u nas ma jednak plusy...nie ma komarów.Jakies znikome ilości.W nocy zawsze uruchamiałam jakies antyrepelenty bo spac nie szło tak gryzły a teraz otwarte okna a nic nie lataW ogrodzie tez mało co ukąsi
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies