Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

TAR 13:38, 24 lip 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
masz piekny ogrod, brzozy moje marzenie, swoje dopiero w trojpakach i dwupakach posadzilam u mnie tez dzialka pod lasem ale zdecydowanie malo lesna i brakuje tego cienia. moze kiedys jak moje drzewka urosna to bedzie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magda_ 13:39, 24 lip 2018


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Iza wrzuć proszę jakieś zdjęcia carexów remonta i phenixów. Nie wiem na które się zdecydować
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
UrsaMaior 17:39, 24 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
TAR napisał(a)
masz piekny ogrod, brzozy moje marzenie, swoje dopiero w trojpakach i dwupakach posadzilam u mnie tez dzialka pod lasem ale zdecydowanie malo lesna i brakuje tego cienia. moze kiedys jak moje drzewka urosna to bedzie.


Taaa też się cieszyłam z brzóz. A teraz albo żółty pyłek wszędzie, albo łuski, oszaleć można. Ale mimo to lubię je
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 17:45, 24 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Magda_ napisał(a)
Iza wrzuć proszę jakieś zdjęcia carexów remonta i phenixów. Nie wiem na które się zdecydować


Phoenixy miałam 2 sezony, tej wiosny wygniły i już nie będę kupowała. Remoty zdecydowanie lepsze. Wczoraj wrzucałam fotki moich u RóżAnki. Nie u każdego dobrze rosną, ale dla mnie są przefajne. Bezobsługowe, nic im nigdy nie jest, fajne, zwiewne kłoski. Naprawdę jedne z moich najlepszych traw. Tyle, że do cienia i mokro lubią.
Te z dwóch pierwszych fot sadziłam latem 2016, pozostałe zdjęcia dokładnie rok później.








____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 17:47, 24 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
I parę szybkich fotek z komórki zostawiam.





____________________
ogród pod lasem
Johanka77 20:27, 24 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Cześć!
Wpadam po pracy

Pochwalę i tutaj Twoją remotę. Fajna trawa. Bardzo.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magda_ 21:12, 24 lip 2018


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Dzięki wielkie a jakąś inną trawkę taką bardziej stojącą mogłabyś mi polecić
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 21:12, 24 lip 2018


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Dzięki wielkie a jakąś inną trawkę taką bardziej stojącą mogłabyś mi polecić
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
tulucy 21:18, 24 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Iza... Nie wiem, jak to napisać ale nie dam rady raczej, najwcześniej może w piątek, jeśli dzieci mi się wykurują. Padły obie sztuki. 39 stopni mają.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
TAR 10:35, 25 lip 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
UrsaMaior napisał(a)


Taaa też się cieszyłam z brzóz. A teraz albo żółty pyłek wszędzie, albo łuski, oszaleć można. Ale mimo to lubię je


mnie tez to nie przeszkadza, mowia ze brzozy smieca, a co nie? smiem twierdzic ze dęby sa gorsze. ja niestety za plotem mam nieciekawy las sosny, deby, kilka brzóz i "niewiadomoco". w tym roku bardzo mocno pylily sosny na wszystkim mega osad i zółty kozuch w oczku. w ogrodzie narodzi sie z siewek pare nowych sosenek
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies