Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 16:33, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
Poppy napisał(a)


jakby Ci to powiedziec. Masz teraz ogrod wypchany prawie po sam dach.
I przyznam sie, ze zgapilam od Ciebie jedna hortke, green pastel. I jak przypadkiem robilam zamowienie w polskim sklepie internetowym to oczywiscie dolozylam do koszyka i mam


Ooo tak, Pastel green boska! Jestem z niej bardzo, ale to bardzo zadowolona, cudna w każdej fazie. Nawet myślałam o dokupieniu jeszcze jednej, ale dziś nie mieli. Były za to Mont Blanc, więc kupiłam jedną na próbę.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 16:41, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
Rosenfaszination zdrowiutkie Fotki kwiatów nie mam, bo akurat przekwitły, zrobię jak tylko się coś pokaże, u mnie czy u Anki.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 16:47, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
malgol napisał(a)
a ja wracam do tematu śmiałka...chcę zakupić ,ale pokaz jak u Ciebie się sprawdza.ładnie wygląda i kwitnie?


Wróciłam z wizji lokalnej i tak: mam na tej rabacie molinie ED i śmiałka Waldschrat. Śmiałek wcześniej wyglądał lepiej, teraz trochę słabnie, a molinie odwrotnie.



____________________
ogród pod lasem
Poppy 17:14, 19 wrz 2018


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
UrsaMaior napisał(a)


Ooo tak, Pastel green boska! Jestem z niej bardzo, ale to bardzo zadowolona, cudna w każdej fazie. Nawet myślałam o dokupieniu jeszcze jednej, ale dziś nie mieli. Były za to Mont Blanc, więc kupiłam jedną na próbę.


Ja nie mam tyle miejsca, co Ty, by tak szalec
Ale ciesze sie, ze jestes z niej zadowolona, bo wymagajaca jestes Moja jeszcze nie kwitnie, miala galazke z pakiem, ale mi sie ulamala w walizce. Pozachwycam sie w przyszlym roku

Na Rosenfaszination sobie poczekam, spokojnie, budujace jest to, ze jest zdrowa.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
UrsaMaior 17:30, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
Jak to w walizce?
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 17:36, 19 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Jak to w walizce?


Też mnie to zaintrygowało

No Iza.. faktycznie nie jest dobrze, ale może dlatego, że zapalniczka mniejsza od serka to i zakupy skromniejsze
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 17:42, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
Ale kupiłam dwie!
____________________
ogród pod lasem
Poppy 17:50, 19 wrz 2018


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
UrsaMaior napisał(a)
Jak to w walizce?


Normalnie Zupelnie przy okazji Cala walizka byla wypelniona roslinami z Polski. Wszystko przezylo, ulamala sie jedna galazka
Kupilam w pl, bo w uk nie ma opcji, bym sobie wyszla po serek i wrocila z siatami roslin, nie te ceny Chociaz czasami z supermarketu wychodze obladowana po kokarde, jesli sie trafi cos interesujacego, bo zazwyczaj jest w nizszej cenie niz w sklepie ogrodniczym.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
UrsaMaior 17:56, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
Aaaaa no tak, bo Ty przecież na obczyźnie, zapomniałam Za to klimat masz lepszy dla roślin, zazdroszczę
____________________
ogród pod lasem
tulucy 18:55, 19 wrz 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12897
Mont Blanc za mną chodzi, muszę w weekend na rower iść (to prawie to samo co u Ciebie po serek )
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies