Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 19:42, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8192
tulucy napisał(a)
Mont Blanc za mną chodzi, muszę w weekend na rower iść (to prawie to samo co u Ciebie po serek )


Idź, idź, w wiadomym miejscu jest spory wybór Wzięłam jeszcze Bobo i Little Lime, bo nie mogłam się zdecydować która ładniejsza.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 20:17, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8192
UWAGA, ogłoszenie parafialne:

Sprzedam lub zamienię grujecznika Amazing Grace. Wysokość ok. 160, długie gałęzie boczne. U mnie niestety ma za ciasno
____________________
ogród pod lasem
UlaB 20:54, 19 wrz 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
a u mnie wykupili MontBlanc w jedynym miejscu, w ktorym ją widzialam no nic, pozniej sie kupi....
LittleLime i Bobo są cudne Mam obie i chyba je sobie rozmnoze bo takie hortki to jeszcze jakos powciskam
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
April 07:28, 20 wrz 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
UrsaMaior napisał(a)
Wróciłam właśnie do domu z wyprawy po zapalniczkę. I powiem Wam, dziewczyny, NIE JEST DOBRZE. Tracę formę. Wróciłam z 3 hortkami, workiem cebulek i zamówiłam dwa grujeczniki. Gdzie te czasy kiedy całe auto wypchane po dach? No gdzie, ja się pytam?



Umarłam ze śmiechu Dobreee
Fajne masz te sklepy w pobliżu. Ja się jakoś wyleczyłam z kompulsywnych zachowań w ogrodniczym. Znaczy nie, wyleczyłam się z zaglądania pod byle pretekstem. Ale jak już ruszam na zakupy, to nie ma zmiłuj i trup ściele się gęsto.
A gdzie masz taki fajny wybór hortek? Dasz namiary na priv?
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:34, 20 wrz 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Obejrzałam sobie tego grujecznika Amazing Grace. Faktycznie amazing. Szkoda że u mnie tak sucho, bo bym była zainteresowana. No jeszcze jakbyś mi go wkomponowała w mój lasek.
Cholercia muszę chyba zwrócić większą uwagę na projekt całości a nie upychać co mi w oko wpadnie. Tyle że ja nie mam projektu całości i nie umiem go zrobić...
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 08:39, 20 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8192
April napisał(a)



Umarłam ze śmiechu Dobreee
Fajne masz te sklepy w pobliżu. Ja się jakoś wyleczyłam z kompulsywnych zachowań w ogrodniczym. Znaczy nie, wyleczyłam się z zaglądania pod byle pretekstem. Ale jak już ruszam na zakupy, to nie ma zmiłuj i trup ściele się gęsto.
A gdzie masz taki fajny wybór hortek? Dasz namiary na priv?


Ja lubię sobie wpaść, pochodzić, poniuchać. Wczoraj z zagonu róż unosił się taki zapach, że oderwać się nie mogłam O szkółce na priv.

April napisał(a)
Obejrzałam sobie tego grujecznika Amazing Grace. Faktycznie amazing. Szkoda że u mnie tak sucho, bo bym była zainteresowana. No jeszcze jakbyś mi go wkomponowała w mój lasek.
Cholercia muszę chyba zwrócić większą uwagę na projekt całości a nie upychać co mi w oko wpadnie. Tyle że ja nie mam projektu całości i nie umiem go zrobić...


Wiesz co... u mnie gleba też taka, a grujeczniki rosną pięknie i bezproblemowo. Nie masz ani jednego?
____________________
ogród pod lasem
malgol 10:05, 20 wrz 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dzięki Iza za fotki smialkaNie wyglada żle, nie wiem czemu nie bardzo zadowolona z niego ostatnio byłas? Tez chcę go posadzić z molinią ED, ale chciałabym żeby taka chmurę z kwiatów zrobił i nie wiem ile sztuk posadzić.
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
April 11:35, 20 wrz 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Iza, no nie mam grujecznika. Mam sosny w nadmiarze Mam też klony Crimson Sentry i Royal Red wzdłuż podjazdu i tam już nie wcisnę żadnego drzewa.
W części leśnej mam jakieś pojedyncze: wiśnie Amanogawa, Kanzan, Pissardi, buk Purple Fountaine, Dawyck Purple, Tricolor, wiąz Wredei i Camperdowni, grab Fontaine. Tak bez ładu składu, jak kolekcjoner. Mam też 7 Doorenbosów, wielopniowych, czekających na posadzenie w postaci lasku brzozowego.
Masakra projektanta
____________________
April April podbija las Mazowsze
kwartet 13:09, 20 wrz 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Rosenfaszinato zrowa pokrój wyprostowany wąski, długo kwiat trzyma.
Na drugi plan róża.
W temacie budowlanym,u mnie sajgon,lotniskowiec mi przed płotem budują.Koparki fruwają mi wzdłuż ogrodzenia,muszę piersią własną bronić roślin.Jak skończą trzeba będzie las sadzić.
iwka 13:51, 20 wrz 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
malgol napisał(a)
Dzięki Iza za fotki smialkaNie wyglada żle, nie wiem czemu nie bardzo zadowolona z niego ostatnio byłas? Tez chcę go posadzić z molinią ED, ale chciałabym żeby taka chmurę z kwiatów zrobił i nie wiem ile sztuk posadzić.
mam w trzech rzędach, na mijankę sadzony co 50 cm tak na oko. Chmurkę robi już ładną. Kasi podpytaj ona ma go dużo.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies