Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 19:39, 18 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
Ojacieżp....Anka... Po postu słów mi zabrakło(( No przecież to jest jakieś nieporozumienie! Dostali pozwolenie na zabudowanie działki w taki sposób? Jakim cudem? Fakt, pół biedy, że od północy (moi są od wschodu, więc też bez tragedii), ale sadź te serby i się nie przejmuj. No to trzeba być naprawdę mega bordowym warzywem, żeby coś takiego odp... komuś pod nosem.
____________________
ogród pod lasem
anka_ 19:40, 18 wrz 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Rany, Aniu, masakra. Kto to daje pozwolenia na takie 'coś' na tak małej działce?

No cóż Izo, tobie też nie zazdroszczę. W takich momentach bardzo się cieszę, że mam kawałek do sąsiadów.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
jolanka 19:41, 18 wrz 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Łoł, no to gabaryty jak się patrzy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
UrsaMaior 19:42, 18 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
Poppy, no żebyśmy my się chociaż kochali...ale od konfliktu o kibel atmosfera jest jaka jest, tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak blisko postawili ten cholerny dom:/
____________________
ogród pod lasem
UlaB 19:48, 18 wrz 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
OMG, ale sąsiedztwo u Ani !!! Szok, przeciez ten hangar zajmuje chyba calą dzialke? Gdzie by okien nie zrobili to zaraz granica.

Iza, Twoim sąsiadom zazdroszcze widoku
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UrsaMaior 19:49, 18 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
No patrzę na to zdjęcie i nie mogę wzroku oderwać... Przecież są jakieś przepisy odnośnie dopuszczalnej powierzchni zabudowy?
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 19:58, 18 wrz 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Ania pisała, że oni mają dużą działkę więc kubatura budynku spełnia wymagania przepisów...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
AnnaCh 20:05, 18 wrz 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No, dobra usuwam, bo u Izy rozpoczął się temat moich sąsiadów
Mieszczą się we wszelkich normach, a działkę zabudowali od lewej do prawej na maksa. Od mojego płotu są np. 3 metry, bo ściana bez okien, te u góry są dalej. Z tyłu mają jeszcze trochę miejsca, bo działka długa do samego lasu. Każdy kto to widzi mówi, że ten dom jest nie na tę działkę.

Kasiu, różowe? Jak kupowałam, to ten kolor nazywał się czerwony corallo Ale chyba trochę różem zajeżdża
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Poppy 20:08, 18 wrz 2018


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
UrsaMaior napisał(a)
Poppy, no żebyśmy my się chociaż kochali...ale od konfliktu o kibel atmosfera jest jaka jest, tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak blisko postawili ten cholerny dom:/


W temacie kibla nie jestem na biezaco, ale moze postawili, bo tak im sie u Ciebie podoba Bo chyba nie maja zamiaru spacerowac przy otwartych oknach podczas kazdego Waszego pobytu w ogrodzie, by Was powkurzac z zemsty za ten kibel.
Sorry, mam spaczone poczucie humoru.

Ale to co ma Ania przebilo wszystko, co do tej pory widzialam, brak mi slow doslownie i w przenosni.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
UrsaMaior 20:37, 18 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
AnnaCh napisał(a)
No, dobra usuwam, bo u Izy rozpoczął się temat moich sąsiadów
Mieszczą się we wszelkich normach, a działkę zabudowali od lewej do prawej na maksa. Od mojego płotu są np. 3 metry, bo ściana bez okien, te u góry są dalej. Z tyłu mają jeszcze trochę miejsca, bo działka długa do samego lasu. Każdy kto to widzi mówi, że ten dom jest nie na tę działkę.

Kasiu, różowe? Jak kupowałam, to ten kolor nazywał się czerwony corallo Ale chyba trochę różem zajeżdża


Czyli przepisy przepisami, ale zdrowego rozsądku zdecydowanie zabrakło. Współczuję Ania, faktycznie, to jest fatalny widok
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies