Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 17:56, 20 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Pod świerkiem to lipa trochę Z drabiny zawisnąć nie dasz rady?;D Gapię się na ogród i kombinuję gdzie powiększyć, ale nijak nie pasuje:/
____________________
ogród pod lasem
UlaB 18:02, 20 mar 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Jutro popatrzę. Pod tym swierkiem rosla Edenka i rosla jak szalona (przeprowadzilam jesienią ) - ale puelgrzym poszedlby na siatke za swierk. Nie wiem czy nie musialabym go bardzo wysoko podkrzesac. Czyli chyba ekwilibrystyka. Ciekawe czy pielgrzym dogada sie z bialym Stefankiem.
Dzisiaj juz mi wystarczy. Przesadzilam marikena (o jakies 80cm ), limkę, pomponellę i troche pierdutów bylinowo trawowych. Minerva i miskant musza poczekac.
Całą zime wszystkie rosliny byly gołe - dzisiaj przykrylam hortke od Mirki - mróz mi zapowiadają, chyba takiego nie mialam w tym sezonie.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Kasia_CS 18:16, 20 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
No dobra, to precyzyjniej - nie mam miejsca słonecznego Mogę przesadzić w cień, ale po co. Pomijam już, że moje rabaty słoneczne to i tak półcień. Tak naprawdę to powinnam całkowicie zrezygnować z róż, bo działka leśna to nie jest dla nich wymarzone miejsce...

I tak pięknie Ci kwitną róże te, które masz, więc strach pomyśleć co by było w słońcu

Buziol!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasya 18:36, 20 mar 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42176
UrsaMaior napisał(a)


Haha Elizabeth, moja wiosenna gwiazda

Ale ona chyba wielka rosnie ?
Lubie zolte magnolie najbardziej
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
tulucy 18:45, 20 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
mam jedną żółtą, Yellow River
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
TAR 18:51, 20 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7575
ja tez mam jedna żólta Butterflies. Ale dokupie sobie Elke. A mialam wyzbywac sie zółtego

Iza czytalam o lisciach, te zólte to chyba wszystkie maja duze. Ta moja tez ma ogromne miesiste liscie.

Boszszz gdyby Elka i Alexa rosly w takim tempie jak Butterka i Stellata to bym byla szczesliwa
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasiek 23:02, 20 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
UrsaMaior napisał(a)


Haha Elizabeth, moja wiosenna gwiazda


To i ja sie w koncu dowiedzialam
____________________
Bawarka
Kasiek 23:13, 20 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
UrsaMaior napisał(a)
Taa, ja tak Orange Dream straciłam. Pękł mu pień po przymrozkach, potem grzyb, którego zauważyłam za późno i po klonie. Te tfu tfu na razie ok


W tym roku, ratowalam swoje drzewa, mam nadzieje ze przezyja

The streets are that empty. It seems as though the bulk of the city has retreated to their quarters, rightfully so. At this time, it seems very poignant to avoid all public spaces

Dobry tekst.

____________________
Bawarka
Helen 09:08, 21 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
UrsaMaior napisał(a)
Nie smutaj, HT też super!

Ale to nie Eli i rośnie niższa.
____________________
Helen - Hortensjowo
UrsaMaior 09:42, 21 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
TAR napisał(a)
ja tez mam jedna żólta Butterflies. Ale dokupie sobie Elke. A mialam wyzbywac sie zółtego


Boszszz gdyby Elka i Alexa rosly w takim tempie jak Butterka i Stellata to bym byla szczesliwa


Szukałam kiedyś Butterflies, ale nie było. Masz fotki swojej?

Elizabeth rośnie szybko i silnie, całkiem niedawno wrzucałam fotki od małego
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies