Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Donia72 00:11, 01 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Iwonko, fajnie ta rabata wyszła
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Iwk4 00:15, 01 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
Iwonko polecam Ci rosarium, szybko wysyłają towar, sadzonki są bardzo ładne i pewne
chopin wydaje mi się biały...ale mogę się mylić...
aaaa i pozdrów sąsiadkę bardzo mi miło chociaż nie wiem czym sobie zasłużyłam

Aniu, od kilku dni zaglądam do rosarium i chyba mnie skusiłaś. Tak sobie myślałam, że jak pojadę do szkółki, to wybiorę i będę miała od razu, ale muszę czekać do soboty, bo nie mam prawka, a autem jeździ eMuś i pojedziemy najwcześniej w sobotę. Więc może jednak zamówię w rosarium, będę miała to, co wybiorę i opisują gatunki i nazwy.

Sąsiadkę pozdrowię, a zasłużyłaś sobie pięknym ogrodem i pięknym wnętrzem. Tyle ciepła płynie od ciebie, jak piszesz, jak innym radzisz...

ana_art napisał(a)
moja mama to Iwonka trutututu

Wiem, że naprawdę Aneta jesteś, ale mówią na Ciebie Ana, albo Ania, więc żeby było śmieszniej powiem ci, że moja córcia ma na imię Ania. Hi, hi .
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 00:18, 01 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
A Chopin jest biały i go na ogrodowisku pełno i bardzo mi się podoba, szczególnie, jak Danusia posadziła go z lawendą i żółtą różą:

Żeby nie było, są to zdjęcia ogródka "Ani z zielonego wzgórza". Potem jeszcze Danusia pokazała ten projekcik w pojedynczych pytaniach o projektowaniu ...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 00:25, 01 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Doniu, dziękuję. Pokażę całość, jak już róże dosadzę.

Ana ma rację, chyba pół ogrodowiska teraz siedzi, bo po raz pierwszy przy wgrywaniu zdjęć serwer mi się zawiesił. Musiałam najpierw wysłać to, co wgrałam, a dopiero potem edytować.
Pozdrawiam więc nocną porą i Dobranoc wszystkim życzę.
____________________
Ogródek Iwony II
Donia72 00:27, 01 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dobranoc IwonkoSpokojnej nocy
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Napia 06:01, 01 lip 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
A ja mówię dzień dobry
Ładny ten Chopin w zestawieniu z lawendą,. Pomysł Any z poszukaniem róż w rosarium uważam za bardzo dobry, warto poczekać Miłego dnia Iwonko
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ana_art 06:17, 01 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwonko moja mama mówi do mnie Anulka lub Aneczka , zupełnie tego nie rozumiem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 07:50, 01 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Napia napisał(a)
A ja mówię dzień dobry
Ładny ten Chopin w zestawieniu z lawendą,. Pomysł Any z poszukaniem róż w rosarium uważam za bardzo dobry, warto poczekać Miłego dnia Iwonko

Dzień Dobry
Właśnie się obudziłam i uświadomiłam sobie, że mam dziś duuuużo czasu. Na planowanie i na ogródek. Więc zajrzę dziś do rosarium, potem podam wam moje typy, może mi coś doradzicie?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:03, 01 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
Iwonko moja mama mówi do mnie Anulka lub Aneczka , zupełnie tego nie rozumiem

Ana, a ty jak lubisz, aby do Ciebie mówić?
Bo widzisz, mama na mnie mówiła Iwonka, bo byłam najmłodszym dzieckiem po latach, oczkiem w głowie. I bardzo sie do tego przyzwyczaiłam, czułam się wtedy, jakby ktoś nadal się mną opiekował, był tym mądrzejszym, starszym. Teraz, jak rodziców juz nie mam, to tu na forum nawet to lubię. Przypomina mi to te dobre, młodsze lata, kiedy człowiek nie musiał sam nosić odpowiedzialności za siebie.
W pracy postrzegana jestem za osobę pewną siebie, radzącą innym i wspierającą i tam mówią mi po prostu Iwona. I dziwnie by mi było, gdyby mówili inaczej. W rodzinie też mówią mi Iwona...

A twoja mama mówi tak do ciebie, abyś nadal mogła być jej oczkiem w głowie.

Kiedy moja mama już chorowała i nie wszystko było rzeczywistością, zapominała osoby i słowa. Ale mnie wołała zawsze po imieniu: Iwonka. Imion braci zapomniała, zapomniała, jak dzieci mają na imię ... Tylko moje imię słychać było w nocy...
Rozczuliłam się. Smutno mi. Dziś jest wieczorem Msza za mamę, minął rok, jak odeszła, a ja nadal nie posprzątałam jej rzeczy ... Odeszła 3 lipca w nocy w urodziny swojej mamy...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:18, 01 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
dajana napisał(a)


Widziałam ten film ,każdy powinien go również poczuć nie tylko zobaczyć .Podoba mi się twoja filozofia życia coraz mniej tak wartościowych ludzi dlatego się zatrzymałam u ciebie.Wszystkie Iwonki które znam mają cechę wspólną dobroć płynącą z serca.Miło było cię odwiedzić przez snem

Witam u mnie. Wczoraj było już późno, głupio mi było odpisywać o 2 w nocy, więc piszę rankiem.
Dziękuję Dajano, za głębsze dodanie sentencji do filmu... poczuć, a nie tylko obejrzeć. Muszę to zapamiętać dla moich dzieciaków. Święte słowa.
Zajrzałam do Ciebie i tam się też przywitałam. Masz piękny ogródek.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies