Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Kindzia 19:51, 30 cze 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bo ją mam Niedawno wklejałam porównanie u mnie obu bordowych kwiatów : Ingrid Bergman i Isabelli Rossellini
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
bociek 22:10, 30 cze 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Iwonko,

Przybieglam z rewizyta. Spore zmiany u Ciebie Piekny zywoplot buksikowy, ma juz swoje lata A Panowie zazwyczaj maja wiekszy problem ze zmianami w ogrodzie anizeli kobiety - to jest stwierdzenie wlasciciela szkolki, ktora prowadzi tez konserwacje i niejeden ogrod juz widzial Maz przelknie

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Napia 22:16, 30 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Iwk4 napisał(a)
I tak powinno zostać.
To tak, jak z lekarzami. Jak nagle straciłam widzenie w jednym oku (3 lata temu), trafiłam na świetnych specjalistów od oczu, którzy "Nie biorą" Uratowali mi w oku tyle, ile mogli, abym coś widziała. I to było na NFZ, a takich ośrodków w Polsce, gdzie się leczyłam (to był nagły przypadek) jest tylko 7, a ja przyjechałam z ulicy i mnie przyjęli i się zaopiekowali.
W życiu jest tak, że jak ktoś nie chce mieć długu wdzięczności, to za wszystko płaci. I jemu też dają. A człowiek ma prawo liczyć na drugiego człowieka, nawet wtedy, kiedy nie może materialnie podziękować. Był kiedyś taki film o chłopcu "Podaj dalej" - każdy powinien go obejrzeć ...


Zgadzam się.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Iwk4 23:32, 30 cze 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bociek napisał(a)
Witaj Iwonko,

Przybieglam z rewizyta. Spore zmiany u Ciebie Piekny zywoplot buksikowy, ma juz swoje lata A Panowie zazwyczaj maja wiekszy problem ze zmianami w ogrodzie anizeli kobiety - to jest stwierdzenie wlasciciela szkolki, ktora prowadzi tez konserwacje i niejeden ogrod juz widzial Maz przelknie

Pozdrawiam serdecznie

Boćku, mój M mi dopinguje. Boi się zmian, które generują niepotrzebne koszty - zna mnie i wie, że jak mi się coś nie podoba, to choćbym niedawno wydała na to trochę pieniędzy, to nie będę trzymać, tylko zmienię. A on lubi przemyślane decyzje, choć jego decyzje są szybkie. On po prostu wie, czego chce, a ja nie zawsze.
Wracając do ogrodu, stawia mi pewne granice, tak jak z chodniczkiem, który został położony... ale obwódki sam mi zdjął i nawet kupił szpadelek do kancików i wie, że teraz jest lepiej. W sobotę chciał poświęcić czas na ogród, ale mieliśmy cały dzień gości i nie zdążyliśmy zdjąć reszty obwódki. Prace muszą poczekać do następnej soboty ...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:37, 30 cze 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziś postanowiłam: dokończę rabatkę z obwódką bukszpanową. To ma być rabatka KU PAMIĘCI ... poświęcona mojej mamie. Zbliża się pierwsza rocznica jej śmierci, postanowiłam, że wykończę tę rabatkę, aby o niej pamiętać. Planuję kupić różyczki, tylko nie wiem jakie. Jakieś rabatowe. Żółte, białe lub czerwone - 2 kolory, by pasowały do niebieskich i żółtych kwiatków na rabatce. podoba mi się Chopin, tylko nie wiem, czy w mojej szkółce dostanę. Zobaczymy ...
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 23:42, 30 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwonko polecam Ci rosarium, szybko wysyłają towar, sadzonki są bardzo ładne i pewne
chopin wydaje mi się biały...ale mogę się mylić...
aaaa i pozdrów sąsiadkę bardzo mi miło chociaż nie wiem czym sobie zasłużyłam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
dajana 23:58, 30 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Iwk4 napisał(a)
I tak powinno zostać.
To tak, jak z lekarzami. Jak nagle straciłam widzenie w jednym oku (3 lata temu), trafiłam na świetnych specjalistów od oczu, którzy "Nie biorą" Uratowali mi w oku tyle, ile mogli, abym coś widziała. I to było na NFZ, a takich ośrodków w Polsce, gdzie się leczyłam (to był nagły przypadek) jest tylko 7, a ja przyjechałam z ulicy i mnie przyjęli i się zaopiekowali.
W życiu jest tak, że jak ktoś nie chce mieć długu wdzięczności, to za wszystko płaci. I jemu też dają. A człowiek ma prawo liczyć na drugiego człowieka, nawet wtedy, kiedy nie może materialnie podziękować. Był kiedyś taki film o chłopcu "Podaj dalej" - każdy powinien go obejrzeć ...


Widziałam ten film ,każdy powinien go również poczuć nie tylko zobaczyć .Podoba mi się twoja filozofia życia coraz mniej tak wartościowych ludzi dlatego się zatrzymałam u ciebie.Wszystkie Iwonki które znam mają cechę wspólną dobroć płynącą z serca.Miło było cię odwiedzić przez snem
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
ana_art 00:01, 01 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
moja mama to Iwonka trutututu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 00:02, 01 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
W oczekiwaniu na róże ...
Tak było

tak jest


tak było:

tak jest:
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 00:09, 01 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
poszaleliście

dobrej nocy bo za 'chwilę' trzeba wstać...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies