Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Nallar 10:03, 01 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Wiem, że to trudny dla Ciebie czas. Przechodziłam przez to samo. U Ciebie lipiec u mnie wigilia.
Napiszę, tylko że masz śliczny ogród, metamorfozy bomba.
Dziękuję za odwiedzinki.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Kamajla 10:10, 01 lip 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Iwonka, trzymaj się... Zrobisz dla mamy piękną rabatkę i zrobi Ci się lepiej

Ja jak byłam mała, to sobie myślałam, że rodzice dali mi imię takie dla dziecka i co to bedzie jak będę dorosła. A teraz wiele osób mówi do mnie Pani Kamilko (tu mówię głównie o pracy) i jest to bardzo miłe. Tak jakoś młodo się wtedy czuję

____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 11:00, 01 lip 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Iwonka, widziałam u Any pytanie o trawnik. Z tego co wyczytałam w Danusi artykułach to jesienią zrobić wertykulację, dać nawóz jesienny. Teraz masz dużo czasu to poczytaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/366-odnowa-regeneracja-wertykulacja-aeracja-trawnika

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/291-latwe-ogrodnictwo-jak-zrobic-wertykulacje-trawnika
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Donia72 11:30, 01 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Pozdrawiam Iwonko
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
makkasia 11:52, 01 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Iwonko zmiany mi się baaardzo podobają a przede wszystkim, masz jeszcze więcej miejsca na dalsze szaleństwa. Oczywiście czekam na Twoje typy róż
Ja Chopina mam drugi sezon (w tym czasie był 3 razy przesadzany ) i dla mnie jest różą piękną i jak na razie bezproblemową "Wielkie kwiaty
I jeszcze: życzę Ci pięknych, radosnych i zdrowych wakacji!!!!
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
agam 12:00, 01 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jesienna wertykulacje bardzoe dobrze wpłynęła na mó trawnik , a potem wiosenna. Pozdrawiam.
____________________
Aga i Ogródek Agam
zabaewa 14:10, 01 lip 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 15:54, 01 lip 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Malgosik 22:53, 01 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Iwk4 napisał(a)
A Chopin jest biały i go na ogrodowisku pełno i bardzo mi się podoba, szczególnie, jak Danusia posadziła go z lawendą i żółtą różą:

Żeby nie było, są to zdjęcia ogródka "Ani z zielonego wzgórza". Potem jeszcze Danusia pokazała ten projekcik w pojedynczych pytaniach o projektowaniu ...


Hej
Nie widziałam tego zdjęcia.
A akurat teraz też rozważam kolor kremowy, żółty lub różowy do lawendy i bukszpanów. Czytałam u Madżeny że też teraz coś podobnego planujesz....
____________________
Ogród na glinie
Robaczek 23:06, 01 lip 2014


Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 197
Iwonko,
Chopin rośnie grubo ponad metr, zasłoni te żółtki z tylu, więc odradzam takie sadzenie u Ciebie.
Zasadniczo odradzam też Chopina, bo łapie czarną plamistość i mączniaka.
Jeśli jednak zdecydowałaś się na Chopina, to daj mu wkoło przetaczniki (mogą być wysokie, np. Christa lub Twoją ulubioną szalwię, bo ta róza czasem się ogałaca od dołu i dobrze ją czymś podsadzić ). Z niskich róż urocza i bezproblemowa jest Sweet Memories w kolorach ciepłego słońca, kwitnie bardzo obficie, wysokośc do 50cm. Z wyższych rabatowek (ok. metra) polecam Artemis - kolor bitej śmietany, burza kwiatów. Bardzo zdrowa i długo kwitnie! Wszystkie do nabycia w Rosarium dr Choduna, Floribundzie lub Pani Ewy Jarmulak (rozarium.org).
Pozdrawiam!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies