Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Basieksp 22:55, 15 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
U nas na prace ogrodowe było, mimo słonka trochę za zimno, a teraz mocno wiać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Napia 19:50, 17 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Wiolka5_7 napisał(a)
Super Aguś, że udało Ci się popracować jeszcze pogoda dopisała
Ja jutro mam plan wyskoczyć i pojutrze, bo dzień już dłuższy ,no i słoneczko ma świecić
Właśnie zapowiadają te wiatry...eh


Tak, bardzo się cieszę teraz niestety wieje okropnie i na weekend też niestety zapowiadają u nas huraganowe wiatry, tak że nie ma szans na pracę. Dla mnie to trochę kłopot, bo następy weekend wypada, wiec dopiero za dwa tygodnie będę mogła podziałać w ogrodzie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 19:52, 17 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
sylwia_slomczewska napisał(a)

Wszystkie moje cisy kupowałam jako 15-20 cm sadzoneczki. Te na dużym ogrodzie 8 letnie są już mojego wzrostu. Te kupione dwa lata temu na obwódkę przed warsztatem nabrały masy podwójnie i podrosły też mimo dwukrotnego cięcia....gdybym miała porównać z tempem wzrostu moich bukszpanów to wygląda, że cis rośnie szybciej niż buksy..... na mojej ziemi. Bo wiem, że Madzia i Danusia miały z niektórymi cisami problemy. Chyba jak cisy miały za mokro to żółkły.


U mnie radzą sobie całkiem dobrze, ale kupowałam trochę wyższe. Zastanawiam się, jaka odmiana będzie najlepsza na formowany stożek. Czytałam, że zwyczajny cis, ale może masz doświadczenie i poleciłabyś inny?
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 19:56, 17 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Basieksp napisał(a)
U nas na prace ogrodowe było, mimo słonka trochę za zimno, a teraz mocno wiać


I będzie wiać jeszcze przez kilka dni. Czytam o olbrzymich zniszczeniach i bardzo żal mi ludzi, którym huragan pogruchotał domy i całe życie.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
April 09:37, 18 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10231
Witaj, nie wiem jak to się stało że tu wcześniej nie trafiłam. Teraz obejrzałam wizytówkę i jestem zachwycona Twoim ogrodem. Wspaniałe, zdrowe, pięknie kwitnące byliny. Cudne róże. Z ogromną przyjemnością przemierzałam barwne rabaty, tym bardziej że ja cierpię na brak miejsc słonecznych w moim lesie.
Z ciekawością będę obserwować jak pielęgnujesz ogród, że rośliny są takie dorodne i tak obficie kwitnące.
____________________
April April podbija las Mazowsze
olciamanolcia 10:28, 18 lut 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7114
Teraz obejrzałam wizytówkę . Piękne rośliny, piekny romantyczny ogród Tawuły śliczne, hortensje i róże . No i ambrowce cudo
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Napia 19:26, 18 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
April napisał(a)
Witaj, nie wiem jak to się stało że tu wcześniej nie trafiłam. Teraz obejrzałam wizytówkę i jestem zachwycona Twoim ogrodem. Wspaniałe, zdrowe, pięknie kwitnące byliny. Cudne róże. Z ogromną przyjemnością przemierzałam barwne rabaty, tym bardziej że ja cierpię na brak miejsc słonecznych w moim lesie.
Z ciekawością będę obserwować jak pielęgnujesz ogród, że rośliny są takie dorodne i tak obficie kwitnące.


Bardzo miło mi Cię widzieć w moim ogrodzie. Tyle sympatycznych słów na temat mojego ogrodu, że aż się zarumieniłam Dziękuję
Ogród co roku się zmienia, niektóre rośliny wypadają, inne zajmują ich miejsce i to jest wspaniałe, bo ogród żyje swoim życiem, rozwija się, pięknieje



____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 19:32, 18 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
olciamanolcia napisał(a)
Teraz obejrzałam wizytówkę . Piękne rośliny, piekny romantyczny ogród Tawuły śliczne, hortensje i róże . No i ambrowce cudo


Dziękuję Bardzo się cieszę, że ogród się Tobie podoba



____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agatorek 20:02, 18 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Widzę, że u większości z nas zaczynają się jakieś działania ogrodowe .
Trzeba (można ) korzystać z pogody, jak się trafi „okienko”.

U nas niestety też zapowiadają wichury na jutro :/.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 16:58, 21 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8829
Ja też już trochę działałam w ogrodzie, bo była ładna pogoda. Dziś od rana deszcz, ale przecież to dopiero luty, więc zazwyczaj o tej porze był śnieg, więc i tak jesteśmy do przodu.
Piękne róże powyżej, zachwycam się nieustająco.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies