Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Napia 21:23, 16 kwi 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
ewsyg napisał(a)
Moje hiacynty już się wyradzają, ale na szczęście jeszcze pachną. Za to je bardzo lubię.


Moje też już są mniejsze, mimo że podsypuję je nawozem do cebulowych. Pojawiają się też nowe z przybyszowych cebulek, które są drobniejsze niż te sadzone kilka lat temu. Ale taki wiosenny szpaler hiacyntów bardzo mnie zawsze cieszy
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:26, 16 kwi 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
olciamanolcia napisał(a)
Zaglądam i pozdrawiam W hiacyntach jest moc. Bardzo je lubię.
Zdrówka życzę


Dziękuję Justynko
Hiacynty są silne i pełne wigoru. Mój eM mówi o nich "małe żołnierzyki" Ale chcałam Ci napisać, że pierwiosnki od Ciebie zaczęły pięknie kwitnąć - takie maleństwa i całe w fioletach. Chciałam zrobić zdjęcia, ale u nas cały czas pada
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:27, 16 kwi 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Helen napisał(a)

Zgapiam jak należy posadzić, żeby mieć takie ładne efekty




Pięknie dziękuję i życzę owocnego zgapiania
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gruszka_na_w... 21:29, 16 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
U mnie też deficyt słońca i "suchych" godzin umożliwiających prace w ogrodzie.
Rzeczka hiacyntowa wygląda bardzo wdzięcznie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Napia 21:30, 16 kwi 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
anabuko1 napisał(a)

Pięknie hiacyntowo
. Ja mam je w kilku miejscach to tak może ładnie nie wyglądają w mniejszej ilości.
Ale i tak mnie cieszą


Każdy kwiatuch o tej porze cieszy podwójnie - i duży i mały. Później, gdy wszystko ruszy, te wczesne wiosenne kwiatki znikną w cieniu bardziej dorodnych roślin. Ale teraz to one są na pierwszym planie

Cały czas zachwycam się malunkiem w Twoim awatarze
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:32, 16 kwi 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
ryska napisał(a)
Hiacynty w takiej ilości i mnie zachwyciły.
Szybkiego powrotu do zdrowia.


Dziękuję Reniu
Hiacyntów nigdy dość a jeśli chodzi o powrót do zdrowia, to jestem na dobrej drodze Jest coraz lepiej
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agatorek 23:00, 16 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Dobrze, ze już lepiej się czujesz

Hiacynty bardzo ładnie wyglądają w grupie . Ja u siebie mam mało cebulowych, muszę się poprawić
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:47, 16 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Agnieszka, piękne widoki hiacyntowe
Właśnie dziś czytałam o nawozie do cebulowych i zastanawiałam się czy ma to jakikolwiek sens, napiszesz coś więcej na ten temat?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
olciamanolcia 07:24, 17 kwi 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7069
Napia napisał(a)


Dziękuję Justynko
Hiacynty są silne i pełne wigoru. Mój eM mówi o nich "małe żołnierzyki" Ale chcałam Ci napisać, że pierwiosnki od Ciebie zaczęły pięknie kwitnąć - takie maleństwa i całe w fioletach. Chciałam zrobić zdjęcia, ale u nas cały czas pada


Cieszę się ,że pierwiosnki się u Ciebie zadomowiły.To wdzięczne kwiatki. Długo zdobią i bardzo szybko się namnażają. Jak u mnie przekwitną będę robiła kolejne sadzonki bo kilka z nich jest już bardzo duża a miejsca na skarpie mam jeszcze sporo.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Ewa777 12:50, 17 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Dołączę do chóru zachwytu - cudna rzeczka hiacyntowa. Wszystkie już w pełni rozkwitu. Bardzo lubię ich zapach w ogrodzie. U mnie dopiero zaczynają rozkwitać.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies