Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

kaisog1 21:19, 01 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...śmiac mi się chce jak piszecie do mnie "Kasia" Wyjaśniam: mój nick to napisane od tyłu gosiak (tak mówi do mnie mąż)
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 21:21, 01 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ajm sori soł sori Nie wiedziałem i obiecuję poprawę - Gosiu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kaisog1 21:23, 01 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sebek ale ja nie w formie pretensji czy czegoś.... to już nie pierwsze forum gdzie tak do mnie ludzie piszą Szczerze mówiąc, ja też bym tak do siebie pisała bo faktycznie ten nick taki głupkowaty... no ale gosiak było zajęte hihiihihih
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Neska 21:23, 01 kwi 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Gosiu więc na wszystko przyjdzie pora. Teraz jesteś cała dla Kubusia. To jest najważniejsze. Ciesz się tym czasem, bo szybko zleci. Musisz ochłonąć z tych złych przeżyć. Wszystko przed Wami.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Sebek 21:24, 01 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tak wróciłem sobie do stron wcześniejszych a tam wszyscy Gosia do Cb piszą , nie wiem skond mi się to wzięło, to pewnie przez szkołę jestem coraz glupszy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:25, 01 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tylko kojarzę Goniak, żadnego Gosiaka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Neska 21:28, 01 kwi 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
A moja siostra rodzona też nazywa się Małgosia i jest 10 lat młodsza
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
monteverde 01:25, 02 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
wiem Gosiu co to znaczy zmęczenie z niewyspania, nie śpię już 3 lata, a jak siostra miała pierwsze dziecko to też pomagałam jej w nocy, karmiła piersią i mała się budziła, często jak zobaczyłam ,że siostra śpi, a ręka kołyskę sama kołysze, to zaczęłam małą zabierać do siebie,żeby siostra między karmieniami sobie pospała) a potem jej dzieciom włączałam bajeczki na czarnych dużych krążkach, przeważnie przed zakończeniem pierwszej strony już spały, był jeden wyjątek bajka królu bólu, tak ją lubiły,że razem z narratorem (Jan Kobuszewski) na głos ją mówiły, a najgłośniej"o jak mnie boli ząb, lub "kto bałagani, niech sprząta", fajne czasy, teraz wszystko już dorosłe)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 21:39, 02 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Dziewczyny i chłopaki - dziś dzień dla mnie wyjątkowy bo............ WŁASNIE WRÓCILIŚMY Z DZIAŁKI!!!!!!!!!!! Udało się w koncu!!!! Z przygodami co prawda, ale dojechaliśmy cali i zdrowi na działaczke i wróciliśmy szczęśliwie do domku.

Z grubsza pomierzylam i .......... szczerze mówiąc moja wizja uległa kompletnemu rozkładowi Wiecie co, nie myślalam nawet, że tam są takie góry.... Przelazłam dwa razy w tą i z powrotem i padłam.... Nie wiem jak te góry zagospodarować, przecież tam wszystko "popłynie" z deszczem Przez to "wygładanie" terenu przy tarasie zrobiło sie stromo....

Jak ochłone z emocji to wstawię troszkę fotek, chociaż nic sie tam w sumie nie zmieniło
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 22:47, 02 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale fotki i tak mile widziane. A górki przestrzeń powiększają, choć ty masz jej chyba pod dostatkiem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies