Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

gobasia 12:32, 25 cze 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354

wczoraj padało do południa,w nocy też trochę a dziś od godz 7 pada dosyć mocno...
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
anka_ 11:12, 27 cze 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dziewczyny kochane, wreszcie i u mnie trochę popadało. Na tyle, że uznałam że mogę przesadzać. Może to nie do końca najlepszy moment ale blokuje mi to robotę.
Tak czy inaczej- utnkęłam Ktoś chętny do pomocy ?

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 14:22, 27 cze 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
W tym roku wszystko staje na głowie



Żeby nie było wątpliwości - to aronia... czerwiec mamy...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Tess 14:29, 27 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
anka_ napisał(a)

Tak czy inaczej- utnkęłam Ktoś chętny do pomocy ?

Las rąk widzę
Wirtualna pomoc/wsparcie się liczy?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
anna_t 14:55, 27 cze 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
wirtualnie pomagam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
malinia 15:09, 27 cze 2018


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
anka_ napisał(a)
W tym roku wszystko staje na głowie



Żeby nie było wątpliwości - to aronia... czerwiec mamy...

woooow u mnie jeszcze są zielone
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Toszka 15:11, 27 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Trzeba ją wk...ić, tak mi powiedziała. Mówiła, że wtedy dostaje mocy i siły...
Ktoś chętny?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Tess 15:17, 27 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Toszka napisał(a)

Ktoś chętny?

Żartujesz???
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
kerii 15:19, 27 cze 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Ja duchowo wspieram tego rodka ) bo ty sobie z przesadzaniem poradzisz

U mnie aronie ptaszyska zjadają, zresztą ja to w ogóle wszystko dla zwierzaków hoduje ) orzechy zwłaszcza laskowe jedzą wiewiórki, porzeczki, aronie, czereśnie chyba kosy w tym roku nawet zeżarły jagodę kamczacką a w tamtym dereń)) I niech ktoś powie, że niedobra dla fauny jestem )
____________________
Jola Moja glebo terapia
15:41, 27 cze 2018
anka_ napisał(a)
Dziewczyny kochane, wreszcie i u mnie trochę popadało. Na tyle, że uznałam że mogę przesadzać. Może to nie do końca najlepszy moment ale blokuje mi to robotę.
Tak czy inaczej- utnkęłam Ktoś chętny do pomocy ?



u mnie wczoraj i pzedwczoraj była taka akcja Rh azalie i horty poszły w ruch ...o bylinach czy trawach nie wspominam m sie siłował ja pomagałam ..dzislezakuje ...szczesliwie mzawka leci z nieba to moje przesadzanki ciut odżyja a ja sie spokojnie zregeneruje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies