Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Krakus 20:49, 19 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Lukasz2013 napisał(a)
Witaj na ogrodowisku. Fajnie że nas facetów coraz więcej. Kobiety będą miały o kim plotkować na zlotach żartuje. Duży ogród wiele pracy przed tobą, ale fajne wyzwanie no i chyba masz tą pasję do takiej pracy. Będę zaglądał. Zaznaczam wątek. Pozdrawiam z okolic Żywca.


witaj...byles na jakims zlocie Ogrodowiskowym ,że taka opinia? chociaż widzę, że do parytetów to jeszcze tu daleko
____________________
Zielonym do góry...
Lukasz2013 20:59, 19 wrz 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Jeszcze nie byłem. Odwiedzilem Gosie z ciociogrodu bo blisko siebie mieszkamy ona mnie też oczywiscie. Jutro się spodziewam kolejnej wizyty Gosi i Lukiego , linki do nich:


Gosia super a Lukiego jutro poznam:


http://www.ogrodowisko.pl/watek/4617-ogrod-cioci-czyli-ciociogrod?page=304#post_9

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3386-ogrodowa-przygoda-lukasza?page=380#post_1

Supe mają ogrody. A gosia była u Mai.
Krakus 21:09, 19 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Lukasz2013 napisał(a)
Jeszcze nie byłem. Odwiedzilem Gosie z ciociogrodu bo blisko siebie mieszkamy ona mnie też oczywiscie. Jutro się spodziewam kolejnej wizyty Gosi i Lukiego , linki do nich:


Gosia super a Lukiego jutro poznam:


http://www.ogrodowisko.pl/watek/4617-ogrod-cioci-czyli-ciociogrod?page=304#post_9

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3386-ogrodowa-przygoda-lukasza?page=380#post_1

Supe mają ogrody. A gosia była u Mai.


Ogród Łukasz znam..wędruje po cichu...żurawkowy master
Gosi ogrodu nie kojarze ale chyba kolejne strony do poczytania
____________________
Zielonym do góry...
Mirella 21:11, 19 wrz 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
pozdrawiam
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
pawel_snopek 22:04, 19 wrz 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Powierzchnia ogrodu ma potencjałBędę Częstym gościem w Twoim ogrodzie Krakus
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Krakus 22:30, 19 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
pawel_snopek napisał(a)
Powierzchnia ogrodu ma potencjałBędę Częstym gościem w Twoim ogrodzie Krakus

Witam, zapraszam ale raczej projektowo u mnie będzie na razie chociaż nie ukrywam, że posiadanie własnego wątku zmusze do jakis prac ogrodowychh żeby było co pokazać odwiedzającym może na wiosnę coś się ruszy...
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 22:30, 19 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Mirella napisał(a)
pozdrawiam


też pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 23:18, 19 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
waldek727 napisał(a)
A_gawa napisała:

Wobec tego Agnieszko nie zabieram Ci tej przyjemności i przyjmuję do serducha wszystkie pochwały. Analizuję sobie Twój ogród i niebawem postaram się coś dodać od siebie.
EwaG napisała:

Ja też Ewo zauważyłem panujący w tej chwili trend do nasadzeń jak to się mówi ,,pod sznurek". Linie proste i symetria charakteryzują właśnie ogrody francuskie. Mnie bardziej odpowiada określenie, że są to ogrody w stylu formalnym. Ogrody przy realizacji których trzeba mieć wyrobiony zmysł przestrzenności i proporcji. Są to ogrody trudne do aranżacji ale wykonane z głową i z pomysłem przyjemne w wizualnym odbiorze.


no na Ogrodowisku można spotkać kilka takich ogrodów sznurkowych i jest coś w nich urzekającego...Twoje wyzwnie właśnie coś takiego mi uświadomiło, że mimo że zestaw roślin ten sam w tych ogrodach to wrażenie całkiem inne...tak jak napisałeś "formalne" ale dodałbym jeszcze uporządkowane, perfekcyjne, okiełznane co kto lubi
____________________
Zielonym do góry...
waldek727 06:31, 20 wrz 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Krakus.
Czy masz już w głowie sprecyzowany pomysł na swój przyszły ogród? Napisz nam jakie ogrody Ci się podobają i w jakim czułbyś się najlepiej. Oczywiście musisz również uwzględnić preferencje małżonki oraz przeznaczyć część ogrodu dla dzieci.
Wiedząc do jakiego stylu będziesz zmierzał łatwiej nam wszystkim będzie gawędzić o ogrodach przy okazji zbliżając się do obranego przez Ciebie celu.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
kasiek 22:47, 20 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Rany a gdzie to w Krakowie jeszcze takie działki z pustymi plami dookoła?
Witam i pozdrawiam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies