Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Krakus 11:47, 08 maj 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
drugi jeszcze nie rozkwitł ale w trochę gorszej formie... podlewam codzienie ale liście coś dalej oklapnięte..



____________________
Zielonym do góry...
Krakus 11:55, 08 maj 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
z takich innych to dąb sie przyjął

nie próżnowałem przez weekend też bo huśtawka odrestaurowana...




wszędobylskie mlecze mnie wkurzają i się ząłamałem po przyjeździe..."trawa" wypalona a wszędzie pełno mleczy... posadzone hibiskusy od Taty koło placu zabaw +_ laweczka z dęba+ orzecha przycinka drzew czasem fajna jest... jak widać trampolinę tez juz poskładałem
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 10:03, 10 maj 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
z aktualnej sytuacji...burze dwie przeszły...popadało dobrze ale raz niestety z gradem...

Kazimierz Odnowiciel pokazał swoje piękno mimo że w stanie nie za dobrym jest...

Dla porówania z Królową Jadwigą



i lawenda juz pokazuje pierwsze głowki

____________________
Zielonym do góry...
Marzenaka 11:41, 10 maj 2018


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Królowa Jadwiga to prawdziwa królowa! Piękna jest. U mnie też pełno mleczy w trawie.
____________________
Ogród Marzeny
Konieczki 17:08, 10 maj 2018


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Witam,

Pieknie Ci wszystko podroslo
Pozdziwiam porzadek na rabatach

____________________
Zielonym do góry... :)
Anitka 21:10, 10 maj 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Czy grad nie zniszczył truskawek?

Poczytaj tutaj o różaneczniku ( czwarty wpis od góry), bo podobnie wygląda. Albo wrzuć tam swoje zdjęcia, bo tam Toszka często pomaga.
https://www.ogrodowisko.pl/watek/868-rozaneczniki-choroby-i-szkodniki?page=189
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Krakus 07:17, 11 maj 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Konieczki napisał(a)
Witam,

Pieknie Ci wszystko podroslo
Pozdziwiam porzadek na rabatach


o Obudziła się Koleżanka porzadek w tym roku lepszy jest bo mi Ż pomaga i cała zasługa jej "Brzucha" juz nie ma a Staśko lubi spać w wózku to i wartość dodana do ogrodu jest
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 07:19, 11 maj 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Anitka napisał(a)
Czy grad nie zniszczył truskawek?

Poczytaj tutaj o różaneczniku ( czwarty wpis od góry), bo podobnie wygląda. Albo wrzuć tam swoje zdjęcia, bo tam Toszka często pomaga.
https://www.ogrodowisko.pl/watek/868-rozaneczniki-choroby-i-szkodniki?page=189


na szcześcnie obyło sie bez większych strat...wprawdzie kwiatu nie ma ale sporo jest owoców...nic tylko czekać aż sie zaczerwienią
pierwsze czeresienki już jedliśmy...tzn małe Krakusy bo tata nawet nie spróbował..
dzieki za namiar na wątek..podczytywałem go własnie ale od pocżatki i na razie nie natkąłem sie na podobnie wyglądającego...ale sporo mądrych rad Toszki tam znalazłem..
____________________
Zielonym do góry...
Iwonka 12:14, 12 maj 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Ale fajnie już ten żywopłot widać! No i masz takie widoki wokół, że normalnie zazdroszczę Rododendrony nie wyglądają źle, serio. U mnie niektóre są wręcz idealne, a inne takie sobie. Rosną koło siebie, taką samą mają ziemię. myślę, że to najprawdopodobniej od odmiany zależy. Dałam im niedawno kwaśnej ziemi i nawozu w granulkach. Zerknę co tobie doradzą, to i ja skorzystam.
Zdjęcia z telefonu z wiśniami są świetne, takie klimatyczne. Ale domyślam się o co ci chodziło, jest czasami pod wieczór albo rano takie światło, że aż oczu nie można oderwać. Tak pięknie wtedy jest
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
beata_m 12:29, 13 maj 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Krakus napisał(a)

o Obudziła się Koleżanka porzadek w tym roku lepszy jest bo mi Ż pomaga i cała zasługa jej "Brzucha" juz nie ma a Staśko lubi spać w wózku to i wartość dodana do ogrodu jest


Witam się i ja w końcu (bo chyba jeszcze tego nie zrobiłam - już mnie skleroza bierze ) hihih widać włożony wkład, widać mnóstwo Waszej pracy fajny ogródeczek tworzycie macham cieplutko i buziaki dla Staśka zostawiam
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies