Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Bogdzia 20:56, 01 kwi 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Brzydka jak dotąd ta wiosna ale patrzę w kalendarz jak było w innych latach to 2 kwietnia 2015r spadło u mnie 2 cm śniegu i to było najwięcej tej zimy, a w tym samym dniu 2017r było 20 stopni ciepła ale co z tego jak później mróz i grad zniszczyły ogród.
7 kwietnia 2013 r zaczał topniec śnieg ale było go bardzo dużo a tego samego dnia w 2014 r kwitły magnolie i było 24 stopnie w cieniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ewa777 21:01, 01 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Annak napisał(a)
Wszystkiego najlepszego Ewuniu, wesołych Świąt w gronie najbliższych, słońca i optymizmu.


Dziękuję Aniu Tobie też życzę radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:03, 01 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Bogdzia napisał(a)
Brzydka jak dotąd ta wiosna ale patrzę w kalendarz jak było w innych latach to 2 kwietnia 2015r spadło u mnie 2 cm śniegu i to było najwięcej tej zimy, a w tym samym dniu 2017r było 20 stopni ciepła ale co z tego jak później mróz i grad zniszczyły ogród.
7 kwietnia 2013 r zaczał topniec śnieg ale było go bardzo dużo a tego samego dnia w 2014 r kwitły magnolie i było 24 stopnie w cieniu.


Dziwna ta wiosna w tym roku - bardzo zimna. Ale jak tak zrobiłaś przegląd, to nie wyglądała lepiej w innych latach. Śnieg pojawiał się w kwietniu, a nawet w maju.

Już niedługo wyjrzy do nas słońce, kwiaty zaczną kwitnąć i wszyscy zapomną o zimnym marcu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Muszelka 23:30, 02 kwi 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Ewo, spieszę do Ciebie z dobrą nowiną

Przyjechaliśmy dzisiaj na popołudniową kawę do domku rekreacyjnego. Ja oczywiście rzuciłam wszystko i szybko tup, tup po schodach na poddasze, żeby zobaczyć, jak mają się patyczkowi żołnierze 'Misiami Polarnymi' zwani. Czekała na mnie miła niespodzianka! Wszystkie patyczki (ok. 50 szt.) w ciągu 5 dni wypuściły zielone pączki! W ubiegłym tygodniu w tych miejscach miały maleńkie brązowe wypustki. Wniosek - towarzystwo żyje i najprawdopodobniej będzie próbowało wypuszczać korzonki
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Ewa777 10:28, 03 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Muszelka napisał(a)
Ewo, spieszę do Ciebie z dobrą nowiną

Przyjechaliśmy dzisiaj na popołudniową kawę do domku rekreacyjnego. Ja oczywiście rzuciłam wszystko i szybko tup, tup po schodach na poddasze, żeby zobaczyć, jak mają się patyczkowi żołnierze 'Misiami Polarnymi' zwani. Czekała na mnie miła niespodzianka! Wszystkie patyczki (ok. 50 szt.) w ciągu 5 dni wypuściły zielone pączki! W ubiegłym tygodniu w tych miejscach miały maleńkie brązowe wypustki. Wniosek - towarzystwo żyje i najprawdopodobniej będzie próbowało wypuszczać korzonki


Ale super wiadomość Ciesze się razem z Tobą
Wprawdzie wypuszczenie listków to nie wszystko, ale jest nadzieja, że będzie dobrze Na poddaszu pewnie mają ciepło, to dobre warunki do rozwoju. Trzymam kciuki
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kindzia 11:27, 03 kwi 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wprawdzie u nas już dzisiaj ma zrywami temperatura do 18 stopni dochodzić, ale do Was też ciepełko dotrze Ewcia
W weekend ogrodowo zasuwamy!!!

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ewa777 12:04, 03 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Kindzia napisał(a)
Wprawdzie u nas już dzisiaj ma zrywami temperatura do 18 stopni dochodzić, ale do Was też ciepełko dotrze Ewcia
W weekend ogrodowo zasuwamy!!!

Pozdrówka


Kasiu, już stoję w blokach startowych Czekam tylko na dobrą pogodę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anabuko1 17:53, 03 kwi 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
To prawda bardzo dziwna ta wiosna w tym roku.
Mam nadzieję, że śniegu już nie będziemy oglądać.
U mnie trochę deszcz przedwczoraj zmywal,podlewał .
Teraz tylko cieplka nam potrzeba.
Ciemierniki piękne.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ewa777 21:03, 03 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
anabuko1 napisał(a)
To prawda bardzo dziwna ta wiosna w tym roku.
Mam nadzieję, że śniegu już nie będziemy oglądać.
U mnie trochę deszcz przedwczoraj zmywal,podlewał .
Teraz tylko cieplka nam potrzeba.
Ciemierniki piękne.


Aniu, już dziś po południu zrobiło się cieplej +11'C i zachęciło mnie to do wyjścia na ogród. Jutro ma być jeszcze cieplej. Będę więc cięła hortensje Już nie mogę się doczekać

Ciemierniki mają tylko pączki.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anusia 22:13, 03 kwi 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa dzisiejszy wieczór był ciepły. Ja też mam nadzieję, że w tym tygodniu zetnę hortensje. Jeszcze trochę w pełni cieszyć się nowym sezonem
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies