Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

JulkAd 09:56, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


Tak Julko, w środku. Trochę te suche igiełki otrzepałam. Na zewnątrz jest generalnie oki, tylko w miejscu po jałowcu zrobiło się trochę łyso. Tujki w tym miejscu mają nóżki na wierzchu, no dobra jedną nóżkę tak do kolanka W tym miejscu będę musiała coś fajnego posadzić, może hortensje bukietowe albo cosik inszego


Jak już będziesz miała wszystkie iglaki na swoich miejscach to zrob rysunek i fotki i będziemy myśleć, ale hortensja to dobry kierunek, bo i tuje i hortki lubią kwaśną glebę

Miłego dnia
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 10:44, 23 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Filomena napisał(a)
Asiu
dawaj zdjęcia tego fragmentu


Jak tylko zrobię to wrzucę ale proszę o cierpliwość, bo muszę dojechać na ogród.

ps. A Julka mówiła, żebym robiła zdjątka na bieżąco, a ja gapa
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 11:23, 23 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


Jak już będziesz miała wszystkie iglaki na swoich miejscach to zrob rysunek i fotki i będziemy myśleć, ale hortensja to dobry kierunek, bo i tuje i hortki lubią kwaśną glebę

Miłego dnia



Tak jest! Dzięki wielkie, ogromniaste Pozdrawiam i słonecznego dnia życzę

____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 22:07, 23 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)


. Tujki w tym miejscu mają nóżki na wierzchu, no dobra jedną nóżkę tak do kolanka W tym miejscu będę musiała coś fajnego posadzić, może hortensje bukietowe albo cosik inszego


Oplułam ekran z tym kolankiem na wierzchu .. To u Ciebie taki ekshibicjonizm się szerzy ??.. Norrrmalnie sodoma i gomoria

Buziole .. Zdjątka albo szkic potrzebne od zaraz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 22:39, 23 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)


Oplułam ekran z tym kolankiem na wierzchu .. To u Ciebie taki ekshibicjonizm się szerzy ??.. Norrrmalnie sodoma i gomoria

Buziole .. Zdjątka albo szkic potrzebne od zaraz


Witaj Elu. Sodomia i gomoria TAK, ale exhibi na szczęście tylko roślinny



Te fotki są tylko poglądowe, bo Asia - gapa nie zrobiła nowego zdjątka. Tutaj jest jeszcze ten nieszczęsny jałowiec, ale jak uruchomimy wyobraźnię i go wyrzucimy to są puste miejsca, zakola bez gałązek.
W sumie to te zdjęcia są do bani hihihi

Najwcześniej w piątek będę na ogrodzie to zrobię sesję "niczego"
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Toszka 22:52, 23 wrz 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Na wiosne proponuję przystrzyc tuje na płasko
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
JulkAd 23:02, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Być może zagęszczą się same, zwłaszcza jak wiosną podetniesz, no ale nie zawsze da taki efekt jakiego oczekujesz...to są te do przeprowadzki? czy dobrze rozumiem?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 07:55, 24 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Toszka napisał(a)
Na wiosne proponuję przystrzyc tuje na płasko


Witaj masz na myśli, żeby uformować je w prostopadłościany?
Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 07:58, 24 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)
Być może zagęszczą się same, zwłaszcza jak wiosną podetniesz, no ale nie zawsze da taki efekt jakiego oczekujesz...to są te do przeprowadzki? czy dobrze rozumiem?


Te akurat zostają na miejscu. Mają jakieś 17 / 20 lat i ich nie ruszam. Do przesadzenia są te bliżej domu - generalnie co druga. Rosną u mnie 3 lata. Mam tam mieszankę szmaragdów z brabantami. "Włochacze" do przeprowadzki
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 19:14, 24 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Tak , tak..prostopadlościany..koniecznie.. Musiałabyś narysować jakiś szkic jak to wszystko wygląda , bo przynajmnieja ja to się gubię

Ps..jak exhibi tylko roślinny to jeszcze możemy zaakceptować

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies