Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w duszy mi gra...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w duszy mi gra...

Olili 11:12, 27 maj 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
gardney napisał(a)
mój teść nawet nie umie się nadziwić że to takie byczki i że takich nie widział wielkich jeszcze i że tak kwitną obficie


Ocho !!! Moja droga to chyba same plusy u teściów zbierasz i jeszcze do oprysków ekologicznych namówiłaś...Super!

____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 11:15, 27 maj 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
07_Rene napisał(a)
Kilka razy zamawiałam coś w internetowych szkółkach i byłam zadowolona


Również byłabym zainteresowana..bo też nie mogę dotrzeć poza obręb okolicznych szkółek,w których to często nie ma tego co bym potrzebowała..,

więc uśmiecham się szeroko z prośbą o namiar
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 11:16, 27 maj 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Aaa i to ustrojstwo do oprysków tez mnie zaciekawiło..

Pozdrawiam
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
gardney 21:21, 09 cze 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Witam to ode mnie,

z przeprosinami, że nie odpowiedziałam na pytania. Nie wyrabiam, musialam zrezygnować z częstego internetowania na rzecz pracy - w pracy domu i ogrodzie, niestety, będzie mnie teraz tutaj bardzo mało.
Właściwie to się żegnam ale nie tak na zawsze tylko na prowadzenie wątku, będę do Was zaglądać ale nieregularnie. Mam nadzieję że za jakiś czas mmoże na jesień albo na zimę znów się pojawię.
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
gardney 21:21, 09 cze 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Iza, właśnie nie... nie zbieram żadnych plusów, ale może nie będę rozwijać tematu na forum
ustrojstwo do oprysków jest bardo fajne - to stihl - spalinowy opryskiwacz. Minusem jest to że nie jest precyzyjny tzn ciężko opryskać np. spód krzaka gdzie jest najwięcej robali, ale może to kwestia wprawy. W kazdym będź razie zrobienie oprysku u nas trwa max 15 min. Mój mąż z chęcią te opryski robi i nie trzeba go dużo do tego namawiać, ja sama nie próbowałam bo to dość ciężki sprzęt i wyglądałabym pewnie dość zaskakująco, ale jakbym musiała...
Kupiłam na aukcji używany za pół ceny. Jest póki co sprawny.
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
gardney 21:21, 09 cze 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Odpowiem na pytania:
Reniu: mszyce nie wiem czy mają fachowo fazę nielotną chodzi mi o takie siedzące jajkowate w kupie zielone bez skrzydełek a nazwę to sobie wymyślilam
Lwie: ustrojstwo do ANHK to: wiaderko, melasa, pompka kupiona w sklepie akwarystycznym razem z wężykami i dyfuzorami - jak pójdziesz do zoologicznego to Ci wszystko dadzą co trzeba żeby takie wiaderko napowietrzyć. Nic więcej nie trzeba, no i jeszcze kompost - udało mi się odgrzebać na dnie kompostownika trochę gotowego

____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
07_Rene 22:09, 09 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
gardney napisał(a)
Witam to ode mnie,

Właściwie to się żegnam ale nie tak na zawsze tylko na prowadzenie wątku, będę do Was zaglądać ale nieregularnie. Mam nadzieję że za jakiś czas mmoże na jesień albo na zimę znów się pojawię.


Jakie pożeganie!! Protestuje!
Wiem, że praca i dzieci, dom, ogród... generalnie życie bywa absorbujące, ale chociaż raz w miesiącu pokaż parę fotek, co tam u Ciebie słychać w ogrodzie
Owoce wyglądają smakowicie, na bardzo soczyste
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
gardney 20:00, 01 lip 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
jakieś fotki myślę wkleić za dwa tygodnie będę miała urlop to sobie podziałam ogrodowo bardziej. Czekam na dostawę dużego buka i klona crimson cośtam jak już będzie gotowe obfocę wszystko
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
07_Rene 22:49, 01 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
gardney napisał(a)
jakieś fotki myślę wkleić za dwa tygodnie będę miała urlop to sobie podziałam ogrodowo bardziej. Czekam na dostawę dużego buka i klona crimson cośtam jak już będzie gotowe obfocę wszystko



super czekamy na urlop. Podziwiam Cię, że mimo tego co robisz, jeszcze Ci się chce
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Zielona 09:59, 02 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies