Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 11:00, 29 wrz 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Zostawiam kilka słonecznych fotek i znikam, bo plany na dziś szeroko zakrojone.







____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 11:01, 29 wrz 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
To muszę pokazać - mini papryczki tak się udały, że krzaki nie mogą ich udźwignąć





____________________
Tu ma być ogród :)
Mirka 11:27, 29 wrz 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
lindsay80 napisał(a)
Małe zakupki doszły.

U Zuzy zachorowałam na trawę miłkę i kupiłam 3 szt na próbę.
Do tego rozchodnik Class Act i jeden liliowiec Stella d'Oro - ten z kolei zauroczył mnie wiosną w angielskich ogrodach.

Z przesyłki jestem super zadowolona, rośliny dorodne i świetnie spakowane i jeszcze w promocyjnych cenach były .










Zmykam bo przez te grzybobrania i przerabianie urobku tyły mam z innymi robotami - a popołudnie znowu zajęte bo z małą na basen.
Gdzie zamawiałaś?Sadzonki super
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Monia81 14:23, 29 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8083
Witaj Edytko, oficjalnie przyszłam się przywitać od jakiegoś czasu czytam Twój wątek i naprawdę szczenę to mi ciężko oderwać z podłogi, bo w przeciągu tych trzech lat zmieniło się u Ciebie nieziemsko przedpłocie bajeczne, marzy mi się takie a kompozycje na rabatach wymiatają, pięknie wszystko dobierasz, zawsze coś kwitnie, nie jest nudo.... coś niesamowitego na jarzmianki w kilku wątkach już trafiłam i faktycznie robią wrażenie tak jak i werbena, która coraz bardziej mnie pociąga szczerze podziwiam za stworzenie takiego pięknego miejsca i z chęcią będę zaglądać do Ciebie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
frezja 17:15, 29 wrz 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
lindsay80 napisał(a)
To muszę pokazać - mini papryczki tak się udały, że krzaki nie mogą ich udźwignąć




Jak dekoracja wysyp na całego.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
07:20, 30 wrz 2017
lindsay80 napisał(a)
To muszę pokazać - mini papryczki tak się udały, że krzaki nie mogą ich udźwignąć







co to za papryka ...nigdy takiej nie sadziłam ...ostra?
asiak 07:23, 30 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Super te papryczki
____________________
AsiaDziałeczka Asi
lindsay80 19:55, 30 wrz 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Mirka napisał(a)
Gdzie zamawiałaś?Sadzonki super


Mirka, u tego samego sprzedawcy co Ty swoje rozchodniki - chyba fuksa miałam bo wszystkie roślinki super.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 20:06, 30 wrz 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Monia81 napisał(a)
Witaj Edytko, oficjalnie przyszłam się przywitać od jakiegoś czasu czytam Twój wątek i naprawdę szczenę to mi ciężko oderwać z podłogi, bo w przeciągu tych trzech lat zmieniło się u Ciebie nieziemsko przedpłocie bajeczne, marzy mi się takie a kompozycje na rabatach wymiatają, pięknie wszystko dobierasz, zawsze coś kwitnie, nie jest nudo.... coś niesamowitego na jarzmianki w kilku wątkach już trafiłam i faktycznie robią wrażenie tak jak i werbena, która coraz bardziej mnie pociąga szczerze podziwiam za stworzenie takiego pięknego miejsca i z chęcią będę zaglądać do Ciebie


Monia, dużą przyjemność sprawiłaś mi swoimi slowami


Nazwa Twojej miejscowości kojarzy mi się ze Śląskiem wiec jeśli będziesz gdzieś w pobliżu to zapraszam - sadzonek białych jarzmianek mogłabym Ci ukopać bo one sieją się szalenie.

No i oczywiście zapraszam do odwiedzania mojego wątku, na razie nie chce zapeszać ale jest szansa, że jeszcze w październiku sporo się w ogrodzie wydarzy.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 20:07, 30 wrz 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
frezja napisał(a)


Jak dekoracja wysyp na całego.


Super się prezentują tylko pod ciężarem owoców się uginają.
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies