Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

zawitka 08:17, 17 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
No no roślinek potrzeba po niedzieli wyslę Ci jeszcze nasopn rozplenicy to na wipsnę rzucisz gdzieś pod laskiem w kupce to Ci wyrośnie ; dobrze że daliście radę przed zimą oczyscicteren bo to ciężka robota
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
yolka 15:24, 17 lis 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Gratuluję areału, ale teraz będziesz mieć? dużo pracy Cię czeka. W moim ogrodzie zaczynają rodzić się nadwyżki, jeśli tylko będziesz potrzebować, z chęcią oddam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Monia81 19:07, 17 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8016
No Anuś dzieje się u Ciebie, czytam, że staw w planach super dobrze, że zostawiasz sianie trawy na wiosnę buziaki i pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
anabuko1 20:57, 17 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Gosialuk napisał(a)
Ho ho kawał terenu. Będziesz miała mnóstwo planów przez zimę i roboty wiosną. Ale my to lubimy - prawda?

Będę , będę miała tego terenu, mnóstwo.Aż strach pomyśleć ile tej pracy mnie czeka do zagospodarowania i obrobienie później.
Plany pewne są i marzenia.ale trzeba wszystko z głową .
Dlatego mądrze, to trzeba przemyśleć.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Adela 21:26, 17 lis 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
anabuko1 napisał(a)

Będę , będę miała tego terenu, mnóstwo.Aż strach pomyśleć ile tej pracy mnie czeka do zagospodarowania i obrobienie później.
Plany pewne są i marzenia.ale trzeba wszystko z głową .
Dlatego mądrze, to trzeba przemyśleć.

Aniu - podziwiam rozmach, z jakim zabraliście się za powiększanie ogrodu
Młodość i energia są Twoimi sprzymierzeńcami. Teraz ogrom pracy Cię przeraża, bo myślisz o ogrodzie jako całości. Ale jak podzielisz pracę na etapy i po kolei zaczniesz zrobione odhaczać, to ani się nie spostrzeżesz jak przyjedziemy podziwiać Wasze dzieło Ważne, że nie jesteś sama w tym przedsięwzięciu.

Doświadczenie już masz, więc zagospodarowanie to mały pikuś. O kasie nie wspominam

Źyczę wiele radości i pomysłów w realizacji swojej pasji
Pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
anabuko1 21:26, 17 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
anka_ napisał(a)
Złośliwa Kobieto!... Ja tu kopareczki potrzebuję, bo bez sprzętu ani rusz ruszyć reszty a ty takie widoczki pokazujesz... I muszę przyznać się do zazdrość przeogromnej

Fajnie Aniu, że prace tak szybko postępują. Kawał terenu doszło.

Aniu, broń Boże ,,ja nie jestem złośliwa kobieta.Ja z tych cichszych i spokojnych.I co zamilkną i po d..dostaną i w sobie życie przerobią
A co kopareczki blisko ciebie nie ma ?
Ten nasz pan od tej kopareczki ?
U nas ten pan co obi, jest bardzo sprawny, szybki,Bardzo fachowo to robi.Ale obłożony terminami.I za daleko
A co masz zamiar jeszcze kopareczką robić u siebie ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:45, 17 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
zawitka napisał(a)
No no roślinek potrzeba po niedzieli wyslę Ci jeszcze nasopn rozplenicy to na wipsnę rzucisz gdzieś pod laskiem w kupce to Ci wyrośnie ; dobrze że daliście radę przed zimą oczyscicteren bo to ciężka robota

Halinko to bardzo się cieszę.wiesz, na taki areał to duużo trzeba.
Ale podchodzę do tego jak na razie spokojnie będzie tak jak powinno , kiedy będzie to będzie zrobione.Idzie wolno z wielu przyczyn..ot życie

Ooo, to te nasiona rozplenicy to twarz jeszcze do glrby dać ??
Jeszcze staw chcemy wykopać przez taką prawdziwą zimą.
Po niedzieli ma pan jeszcze przyjechać i zacząć go kopać
A czy z zaoraniem tego terenu jeszcze damy radę,,zobaczymy.
We wtorek jest pan oowiony tutaj ze wsi aby zobaczył teren i ocenił , czy to zrobi.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:54, 17 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
yolka napisał(a)
Gratuluję areału, ale teraz będziesz mieć? dużo pracy Cię czeka. W moim ogrodzie zaczynają rodzić się nadwyżki, jeśli tylko będziesz potrzebować, z chęcią oddam

Oj oj, dużo w w sumie 41 a. 4 do zagospodarowania.To strasznie dużo .I strasznie dużo potrzeb roślinnych.
Coś i ze swoch będę dzielić.Ale na taki areał to mnóstwo potrzebuję...
To tak myslałam kiedyś tam może zrobię.
Ale bardzo chętnie przyjmę wszystkie nadwyżki.Jeżeli to nie kłopot ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gogo 00:08, 18 lis 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aniu,bardzo dziękuję za nasiona, oby udało mi się wyhodować z nich rośliny.
Przez zimę muszę nazbierać plastikowych pojemników, zamykanych, by moje koteczki nie dobrały się do nich.
Obejrzałam zaległy wątek, jak zawsze z zachwytem.
Cieszą mnie zaczęte prace, trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.
Ucz się pilnie w szkole fotograficznej i dalej rób cudne zdjęcia.
A ja będę podpatrywać, bo dostałam od rodziny prostą cyfrówkę / prezent pod choinkę, bo na święta tam nie pojadę / i muszę się nauczyć robić zdjęcia.
Pozdrawiam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anabuko1 08:36, 18 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Monia81 napisał(a)
No Anuś dzieje się u Ciebie, czytam, że staw w planach super dobrze, że zostawiasz sianie trawy na wiosnę buziaki i pozdrawiam

Ano trochę się dzieje.W końcu.
Mam nadzieję,że ta pogoda nie przeszkodzi i staw jeszcze w tym roku zostanie wykopany.Mężowi tez na tym zależy. Bo i woda będzie się zbierała i po pól roku od wykopania będzie mógł zarybiać go sobie
sianie trawy na wiosnę się odbędzie .Teraz aby jeszcze zaorać i nawieść obornik.
Dziękuję i i ja buziaki przesyłam

Staw będzie tam gdzie te paliki za siatką
Mam nadzięję,że za rok bedą stąd już fajniejsze zdjęcia


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies