Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

Olili 12:59, 28 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
ale ja śmieszna jestem mówię Wam,patrzę teraz na to co mi Ewalm wymalowała uśmiecham się do siebie i myślę : tak fajnie to wygląda ,tak ,tak zrobię - tylko ile razy ja już myślałam w ten sposób a skarpa dalej pusta..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
ewalm 13:44, 28 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
siłą wizualizacji

Pomyśl na spokojnie, obejdź z każdej strony.
Może być na pniu. Ja fanką szczepionych na pniu różności za bardzo nie jestem,rzadko proponuję, ale można próbować.
Na tym zakręcie to ja bym jednak dała kosówkę. Mają taką ładną ciemną zieleń. I taką która kiedyś tam byłaby wyższa, do 1m, niż te pozostałe rośliny.


Pytałam bo muszę jechać w sprawach ważnych do ZdW i tak mi jakoś zapału do tego brakuje. Nie mogę się zebrać, a powinnam.

Musze lecieć, na razie.
____________________
Ogródek na trzy lata
Pszczelarnia 15:49, 28 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Izo, dobrze jest czytać od początku i się wczytać w istotę ogrodu. Ogród wyrozumiały - wzruszyłam się, bo czasami mam wrażenie, że rośliny rozumieją nasze niedyspozycje i umieją sobie poradzić.

Róże z serii Pavement radzą sobie dobrze na skarpach w zaniedbaniu. Mam wszystkie z tej serii. U Ciebie widzę raczej mocne kolory (czyli red Pavement nie snow).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Olili 18:00, 28 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Ewalm jeśli Ty do tej Zduńskiej z W-wy będziesz jechać to gdybyś wybrała okrężną drogę to wtedy będzie przez Wieluń

Pszczelarnia - dziękuję za miły wpis, w którym między wierszami wyczytuję zrozumienie ..dziękuję!

Nie znam jeszcze Twojego wątku,aczkolwiek znam Cię z wypowiedzi w innych wątkach.
To,że odwiedziłaś moje skromne progi,powoduje,że czuję się zaproszona do Ciebie..ależ jaki Ty masz opasły ten wątek !! Pewnie nie uda mi się od deski do deski ,ale z przyjemnością pospaceruję.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
20:16, 28 paź 2014
Dziękuję bardzo Iza. W takim razie wklejam specjalnie dla Ciebie
Olili 20:18, 28 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
wzdycham
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 21:54, 28 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
ewalm napisał(a)



Na tym zakręcie to ja bym jednak dała kosówkę. Mają taką ładną ciemną zieleń. I taką która kiedyś tam byłaby wyższa, do 1m, niż te pozostałe rośliny.
Na zakręcie powiadasz...hmm,będę stać patrzeć i dumać


____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 21:55, 28 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
nie rozuniem dlaczego to co ja napisałam,wskoczyło jako cytat..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Nallar 22:00, 28 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Olili napisał(a)
nie rozuniem dlaczego to co ja napisałam,wskoczyło jako cytat..

Jak cytujesz to zacznij pisać po "/quote" jeśli napiszesz przed to tak właśnie wychodzi
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Olili 22:28, 28 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Nallar skąd Ty się bierzesz natychmiast gdy ja mam problem techniczny??? Dziękuję
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies