Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

Olili 12:19, 24 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
czuprynki wrzośćców zostaną poprawione wiosną po kwitnieniu..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 19:28, 24 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Jasna pogoda już napisałam ,że prawie,prawie jestem pewna co posadzę na swojej skarpie przy tarasie i co się okazuje ???? że prawie czyni wielką różnicę,no bo pomyślałam,że jak posadzę tę różę okrywową( ja już ją prawie, prawie kupiłam ) to wiosną muszę ściąć i będę takie kikutki sterczeć przez jakiś czas....jak berberysy (np. gren carpet) no to też badylki zanim listki puszczą ,tawuła princess gold to samo.. a to tak zaraz przy tarasie...Ja cię kręcę ja chyba zwariuję..!!
No i znów myślę od początku jakby dosadzić tych jałowców płążcych na całość i między nie coś kontrastowego (tylko co?????)
Proszę o jakieś głosy ,plissss
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
20:24, 24 paź 2014
A może bukszpany? Tylko krótko je ciąć? Jak mi coś wpadnie do głowy, to dam znać.
Toszka 20:43, 24 paź 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jałowcom stanowczo mówię nie!
Berberysy i tawuły pomimo pozorów dość szybko startują na wiosnę.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Olili 21:04, 24 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Moniu bukszpany to i Danusia odradza tym co ich nie stać na częste podmiany,bo ponoć bardzo chorują a tu musiałoby ich być bardzo dużo i jak by część padła to będzie kiepsko wyglądać,

Toszka -ja ogólnie jałowcom też mówię nie , ale , ale rozwiń się i powiedz czemu mówisz im, nie i czy tym ,których już kilka na tej skarpie jest(wcześniej są zdjęcia), też mówisz nie ??

I dlaczego Ty wciąż nie masz swojego wątku,bo wykręty na ten temat to już czytałam..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Iwk4 21:11, 24 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Witaj Iza, przeczytałam twój wątek. Rabatka z wrzosami sama się pięknie zrobiła, następne rób po kolei, małymi kroczkami, najpierw to, co w zasięgu wzroku.
Może posadź na skarpie trzmieliny? Tak, jak w ogrodzie przy Białym Domu wg realizacji Danusi:
a tu trawki i hosty:



____________________
Ogródek Iwony II
21:12, 24 paź 2014
Super pomysł z tą trzmieliną uważam!
Olili 21:14, 24 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
A no...patrzcie i przecież oglądałam ten ogród...
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Iwk4 21:34, 24 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Trzmielina jest zimozielona, jak nie masz czasu, nie przycinasz, jak masz czas i zdrowie - przytniesz, a z przyciętych gałązek można zrobić sadzonki, wystarczy utknąć w doniczkę i postawić w cieniu, po miesiącu ma małe korzonki:
____________________
Ogródek Iwony II
Olili 21:54, 24 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386


Super ! Uratowałaś mnie z męczarni umysłowej!!!
Jeśli uda się ,że będę się jutro dobrze czuć to....jadę do szkółki i sadzę ,sadzę ,sadzę
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies