Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

waldek727 03:53, 30 kwi 2020


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Sylwio, Dorotko, Joasiu. Mam trochę pracy przy nowej architekturze ogrodowej. Wolne chwile które mam chcę wykorzystać na prace twórcze, a nie na nowe nasadzenia. Wiosna w tym roku sucha i zimna, wszystko spóźnione z wegetacją to i zdjęć nie robię. Obiecuję, ze jak coś skończę to na pewno się pochwalę. Miałem też sporo pracy przy tej potężnej wisterii, bo wichura złamała mi w tamtym roku podporę którą stanowiła stara wiśnia. Musiałem się pozbyć połowy pnącza ale mam już nową koncepcję na jego dalsze kształtowanie. Podpowiedź jest na mojej tapecie na Fb.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
ElzbietaFranka 08:00, 30 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Witam Waldek

Powodzenia w rekonstrukcji. Zimno oglądałam fotki z dwóch ostatnich lat najładniej o tej porze było w 2018 r.
Dzisiaj w nocy trochę popadało w wiadrze 1 cm wody to.mslo, ale rośliny odżyły.
Moje trawki rosi przezimowały wypuszczają młode źdźbła cieszę się. Inne ledwo ledwo. Jak oglądam ogrody z południa Polski to przepaść w rozwoju roślin. Jednak na Mazowszu to zimnica.

Pozdrawiam i zdrowia zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sierotka 12:17, 30 kwi 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
waldek727 napisał(a)
Sylwio, Dorotko, Joasiu. Mam trochę pracy przy nowej architekturze ogrodowej. Wolne chwile które mam chcę wykorzystać na prace twórcze, a nie na nowe nasadzenia. Wiosna w tym roku sucha i zimna, wszystko spóźnione z wegetacją to i zdjęć nie robię. Obiecuję, ze jak coś skończę to na pewno się pochwalę. Miałem też sporo pracy przy tej potężnej wisterii, bo wichura złamała mi w tamtym roku podporę którą stanowiła stara wiśnia. Musiałem się pozbyć połowy pnącza ale mam już nową koncepcję na jego dalsze kształtowanie. Podpowiedź jest na mojej tapecie na Fb.


Witam tez czekam na foteczki
U mnie wiosna tez z opóźnieniem niestety
Pozdrawiam Waldku
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
waldek727 04:49, 01 maj 2020


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Waldek

Powodzenia w rekonstrukcji. Zimno oglądałam fotki z dwóch ostatnich lat najładniej o tej porze było w 2018 r.
Dzisiaj w nocy trochę popadało w wiadrze 1 cm wody to.mslo, ale rośliny odżyły.
Moje trawki rosi przezimowały wypuszczają młode źdźbła cieszę się. Inne ledwo ledwo. Jak oglądam ogrody z południa Polski to przepaść w rozwoju roślin. Jednak na Mazowszu to zimnica.

Pozdrawiam i zdrowia zycze


Elu.
Mój Rosi i Memory też już kły wystawiają. Będzie ze 12-cie kwiatostanów. Myślę, że jeszcze 2-3 lata i będę z nich dumny. Lubię te miskanty, bo one tak jakby jesienią rozmawiały z wiatrem.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
gierczusia 10:03, 02 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
waldek727 napisał(a)


Mój Rosi i Memory też już kły wystawiają. Będzie ze 12-cie kwiatostanów. Myślę, że jeszcze 2-3 lata i będę z nich dumny. Lubię te miskanty, bo one tak jakby jesienią rozmawiały z wiatrem.

Hmmmm..jeszcze nigdy nie słyszałam takoego określenia o trawach .. Jst takie obrazowe, że aż mi się tych miskantów zachciało rozmawiaja z wiatrem...zakochałam się w trawiastych ogrodach zaraz zobaczę co to za cuda, bo nie znam..wstyd się przyznać
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 11:10, 02 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
waldek727 napisał(a)
Sylwio, Dorotko, Joasiu. Mam trochę pracy przy nowej architekturze ogrodowej. Wolne chwile które mam chcę wykorzystać na prace twórcze, a nie na nowe nasadzenia. Wiosna w tym roku sucha i zimna, wszystko spóźnione z wegetacją to i zdjęć nie robię. Obiecuję, ze jak coś skończę to na pewno się pochwalę. Miałem też sporo pracy przy tej potężnej wisterii, bo wichura złamała mi w tamtym roku podporę którą stanowiła stara wiśnia. Musiałem się pozbyć połowy pnącza ale mam już nową koncepcję na jego dalsze kształtowanie. Podpowiedź jest na mojej tapecie na Fb.

To trzymamy za słowo i czekamy na te fotki U Eli nawołujesz by nas nie opuszczałą, to i Ty pokazuj tutaj nie tylko na fb Swoją drogą nie mam Cię tam w znajomych
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
waldek727 23:00, 04 maj 2020


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Skoro czekacie na fotki to nie mogę Was zawieźć ich jakością. Może ktoś w tym roku będzie chciał założyć w swoim ogrodzie trawnik to polecam coś w tym stylu.


wł. Szymon Gaj.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Ogrodowy_Kal... 16:30, 05 maj 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Pochodził bym po takiej trawce ale boso żeby nie uszkodzić
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
Kasya 16:34, 05 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41721
waldek727 napisał(a)
Skoro czekacie na fotki to nie mogę Was zawieźć ich jakością. Może ktoś w tym roku będzie chciał założyć w swoim ogrodzie trawnik to polecam coś w tym stylu.


wł. Szymon Gaj.

Tak.... zero urlopów zero zycia prywatnego ... tylko praca praca praca
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
waldek727 00:49, 06 maj 2020


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Mnie to nie grozi.
Ja mam czas na wszystko.
Nic już nie muszę, a wszystko mogę.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies