Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

bleebla 22:38, 16 cze 2017


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Ślę buziaki
Moja róża ma w końcu więcej pąków niż jeden
____________________
Aga - Mała eLeczka
ryska 22:40, 16 cze 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Coś pięknego te Twoje rabaty różane. Podziwiam dorodne krzewy i czekam aż u mnie (raptem parę sztuk)zmężnieją do takich rozmiarów. Ale to trzeba mieć cierpliwości
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
kasia_w 22:59, 16 cze 2017


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Nie da się, po prostu się nie da wybrać najpiekniejszej
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
asiak 23:04, 16 cze 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Och i ach.... cudowności
____________________
AsiaDziałeczka Asi
MirellaB 23:52, 16 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Janka czy Herzogin Christina to jeden krzew czy kilka?

Obłędnie piękne masz róże
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kasia_CS 09:26, 17 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Utwierdzam się, że chcę Giardinę na pergolę A że pojawił się pomysł nowej pergoli, to teraz mam problem, na którą ją posadzić

Nadal szukam kompaktowej różyczki i sobię studiuje fotki odmian moze Pastella? A masz Dietera mullera, bo nie pamiętam?

Mam Goethe po raz pierwszy i przypala mi kwiat - zaobserwowałas coś takiego u siebie (strzelam, że goethe posiadasz )
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Ewik 09:32, 17 cze 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Janka , cudnie po prostu cudnie. Giardina u mnie za chwilę. D ' isle jak się sprawuje? Widzę że sporo podrosła od zeszłego sezonu. Wygląda slicznie .Jak z trwałością kwiatu ?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Zagajanka 22:40, 18 cze 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
_Martini_ napisał(a)

Takich zdjęć mi trzeba. Jak na dłoni pokazane co i jak ze sobą zestawić, żeby było cudnie.
Graindorge to taki uroczy liliputek.
Giardina taka piękna... i po co ja walczę z powojnikami na pergoli, sama nie wiem.
Czy Stefka by mogła być w pierwszym rzędzie na rabacie?
Wedgwood piękna, piękna. Chcę, żeby moja tak się pokazała. Czy ona jest u Ciebie podparta? Czy w ogóle podpierasz róże? Bo wyglądają na bardzo zwarte krzewy.
MW mnie zaczyna intrygować. W zeszłym roku nie rozumiałam zachwytu na O. a dzisiaj się dziwię, jak mogłam tego nie rozumieć
No i Geoff absolutnie hit i chyba pierwsza w kolejce gdybym miała odpowiednie miejsce dla niej.
Dla wszystkich niewymienionych przez mnie róż zostawiam ochy i achy


Stefka by mogła być sprzodu - przy drugiej fali kwitnienia moze wyrzucić pęd na ok 100 cm, ale generalnie jest nizsza.
Wedgwood jest oparta o stalową kratkę, ale muszę zrobić podparcie oparcia, bo kratka pod ciężarem kwiatów polegla
MW ma piękne aksamitne płatki, jak żadna inna...
Geoff moze być kaprśny, jeżlei chodzi o pogodę, uprzedzam.
Reszta dziękuje za ochy i achy
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:42, 18 cze 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
_Martini_ napisał(a)

Róże są piękne same w sobie, ale jak mają takie tło, to jeszcze lepiej. Tego mi właśnie brakuje u mnie. Ale ja mam za głębokie rabaty.

Tło musi być, nawet jak masz głębokie rabaty - albo żywopłot, albo piętrowość rabat w tym pomoże.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:58, 18 cze 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
UrsaMaior napisał(a)
Bosz no... jak tak patrzę na te fotki, to chyba muszę sobie poważnie porozmawiać z moją Herzogin...
Ale róże...a tak Cię lubiłam no

Heh.
Moja Cristiana pozdrawia Twoją i życzy jej szybkiego wzrostu


____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies