Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 13:38, 01 mar 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9638
Ewa no to powinny w przyszłym roku się wziąć do kwitnienia

Anusia wzeszły mi moje białe ale czy będą białe???

Agata nie mam jej etykiety ale jest bardzo podobna do Gibraltar, więc może to ona, tak ją nazywam

Sonka masz zaparcie w przeglądaniu

Ewa Bacowa tak, ja tnę na około 40 cm. Podsypałam też wszystkie powojniki garścią popiołu z kominka, potem podsypię jeszcze albo obornikiem albo kompostem albo obydwa razem Ale obornikiem boję się teraz bo mam świeży, i boję się że ma sporo azotu, i za szybko ruszyłaby wegetacja, a mogą przyjść przecież jeszcze mrozy, więc poczekam może do połowy marca. Co o tym sądzisz ?

Marta no dziewczyny cytują takie zdjęcia że aż ciepło się robi na sercu

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Dorota123 18:43, 01 mar 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Oglądając wiosenny ogród prawie poczułam jego zapach, w Twoim ogrodzie zawsze jest pięknie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Anusia 21:49, 01 mar 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Mirka jak dobrze poselekcjonowałaś to wzejdą w właściwym kolorze
____________________
Skandynawia po krzyżacku
mirkaka 19:31, 02 mar 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9638
Dorotko Zawsze jesteś bardzo miła, dziękuję
Anusia myślę że poselekcjonowałam dobrze, już mi wzeszły białe i Candy zaczyna , no i papryka też


Dzisiaj znów trochę porobiłam porządków, ale to jeszcze nie koniec, wszystko mnie boli, ech .. na szczęście, wiosna wcześnie się zaczęła więc będzie długa
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
gosika67 20:57, 02 mar 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Też w ub.r. kupiłam Błękitnego Anioła, dobrze,że piszecie o nim, bo nie wiedziałam kiedy się go tnie i na jaką wysokość, zawsze można na Was polegać.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
basia3012 22:58, 02 mar 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9542
Mirko, moje hortensje ogrodowe tez mają listki. A tu jeszcze różnie może być. Twoje ciemierniki trochę bardziej zaawansowane. Moje mniejsze. Podziwiam Twoje rododendrony z lipca. Piękne. Cały ogród jest wspaniały. Gratuluję. Zaznaczę Tój ogród do podglądania.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kasiolaaa 07:41, 03 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
tez mam giblartar ale u mnie marne niewiem czemu czasami mysle zeby je calkowicie zlikwidowac ale jak patrze na twoje to mam nadzieje...
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
mirkaka 11:15, 05 mar 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9638
gosika67 napisał(a)
Też w ub.r. kupiłam Błękitnego Anioła, dobrze,że piszecie o nim, bo nie wiedziałam kiedy się go tnie i na jaką wysokość, zawsze można na Was polegać.


No i wszystko jasne wiemy po co jest forum
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 11:17, 05 mar 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9638
basia3012 napisał(a)
Mirko, moje hortensje ogrodowe tez mają listki. A tu jeszcze różnie może być. Twoje ciemierniki trochę bardziej zaawansowane. Moje mniejsze. Podziwiam Twoje rododendrony z lipca. Piękne. Cały ogród jest wspaniały. Gratuluję. Zaznaczę Tój ogród do podglądania.
Pozdrawiam.


Będzie mi bardzo miło
Masz talent ze swoim eM do upiększania w cudowne donice swojego ogrodu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 11:20, 05 mar 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9638
Kasiolaaa napisał(a)
tez mam giblartar ale u mnie marne niewiem czemu czasami mysle zeby je calkowicie zlikwidowac ale jak patrze na twoje to mam nadzieje...


Nie wywalaj, jak słabo rośnie to może ma niekwaśną ziemię? Należy wymienić na kwaśną i na pewno się odwdzięczy. To też azalia wielkokwiatowa więc lubi słońce, choć moja rośnie na trochę zacienionej rabacie a kwitnie okazale. Najważniejsza kwaśna gleba
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies