Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Anusia 08:03, 26 lut 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Jeżówki piękne, przy odrobinie szczęścia powinny zakwitnąć wysiane z nasion. Moje w zeszłym sezonie zdążyły.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Sonka 08:04, 26 lut 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Wczoraj napisałam dużego posta i wyleciał w kosmos. Jestem pod wrażeniem Twego pięknego ogrodu, pięknych kompozycji roślinnych oraz architektury ogrodowej. Masz ogromne rodki, ile lat rosną? Czy ten liliowy to katawbijski Boursault ? Ja właśnie posadziłam 3 sztuki aby stworzyły naturalny żywopłot, tylko czy się doczekam? Będę u Ciebie często, bo mamy podobne azaliowo rododendronowo hortensjowo kwiatowy trawiasty ogród. Będą podglądać, bo Twój to majstersztyk, jak pozwolisz i może coś wykrzesam u siebie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Sonka 08:07, 26 lut 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Musiałam,żeby oczy nacieszyć, cudoooo.

Wybaczcie że ciągle Rh ale muszę je pokazywać bo już niedługo skończy się ten spektakl





____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
zoja 09:35, 26 lut 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Mireczko
równe 500 każda strona wątku i każde wstawione zdjęcie nieodmiennie mnie cieszą - oby było ich kolejnych kilka '500'

jeżówki to dobry krok - rewelacyjnie wypełnią rabaty do późnej jesieni, a nawet może i zimy - ja lubię ich nieścięte brązowe główki
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
anbu 09:39, 26 lut 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
WOW ale cudne kolory
____________________
Ania Ogród Ani :)
zoja 17:58, 26 lut 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Mireczko szukalam przebisniegow - sa listki, zerknij prosze czy to moga byc one? Mozliwe, ze przezyly
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
mirkaka 19:04, 26 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Anusia napisał(a)
Jeżówki piękne, przy odrobinie szczęścia powinny zakwitnąć wysiane z nasion. Moje w zeszłym sezonie zdążyły.


Anusia, wysiałam dwa dni temu, czekam na wschody. Nie pamiętasz po ilu dniach u Ciebie wzeszły?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 19:17, 26 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Sonka napisał(a)
Wczoraj napisałam dużego posta i wyleciał w kosmos. Jestem pod wrażeniem Twego pięknego ogrodu, pięknych kompozycji roślinnych oraz architektury ogrodowej. Masz ogromne rodki, ile lat rosną? Czy ten liliowy to katawbijski Boursault ? Ja właśnie posadziłam 3 sztuki aby stworzyły naturalny żywopłot, tylko czy się doczekam? Będę u Ciebie często, bo mamy podobne azaliowo rododendronowo hortensjowo kwiatowy trawiasty ogród. Będą podglądać, bo Twój to majstersztyk, jak pozwolisz i może coś wykrzesam u siebie.


Och jak się cieszę że znalazłaś mnie Ja byłam u Ciebie i też sobie myślałam że mamy podobnie, kochamy te same rośliny
Rh są u mnie około 20 lat. Ogród ma 21 a one są prawie od początku.
Ten lila- tam są dwa jeden to Catawbiense Grandiflorum, drugi Roseum Elegans. Roseum rośnie słabiej. Też posadziłam kolejne, właśnie żeby zrobić zasłonę od przyszłej drogi, Nową Zemblę i własną sadzonkę Marcel Menard. Myślę żeby coś zmienić bo kolorystycznie mogłoby być lepiej.
Będę przeszczęśliwa jeśli będziesz do mnie zaglądać
Traw u mnie mało, zawsze bałam się że jak się rozrosną to już sama ich nie dam rady wykopać ani przesadzić.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 19:19, 26 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
zoja napisał(a)
Mireczko
równe 500 każda strona wątku i każde wstawione zdjęcie nieodmiennie mnie cieszą - oby było ich kolejnych kilka '500'

jeżówki to dobry krok - rewelacyjnie wypełnią rabaty do późnej jesieni, a nawet może i zimy - ja lubię ich nieścięte brązowe główki


Zoja, dziękuję bardzo, jak to miło przeczytać takie słowa
Byłam i widziałam przebiśniegi, słabiutkie, ale przeżyły
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 19:20, 26 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
anbu napisał(a)
WOW ale cudne kolory


Aniu, zacytowane majowe zdjęcia
Jeszcze trochę i znów będzie pięknie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies