Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

ryska 10:40, 17 lut 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Rewelacja, ja muszę bardziej wytężać wzrok za cebulowymi O kwiatach na krokusach nie wspominając.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
deszczowymaj 11:01, 17 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
A ID zbyt mocno Ci się nie rozłażą ? ja moje chce wywalić i dać Seslerie,bo już nie mam do nich siły..potwory wielgachne porosły ,puszczają odrosty wszystkimi stronami

Wiosna u Ciebie pełną gębą bardziejsza niż u mnie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Ewa777 11:04, 17 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Mireczko, u Ciebie wiosna bardziej widoczna niż u mnie. Mimo, że tak blisko siebie mieszkamy. To pewnie dlatego, że Ty mieszkasz niżej i dzięki temu masz zaciszniej. Ja na górce, więc u mnie bardziej wieje i chłodniej jest.
Wszystko wcześniej zaczęło ożywać. Moje ciemierniki też kwitną, a zawsze tak się ociągały do kwietnia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
OgrodIwony 11:41, 17 lut 2020


Dołączył: 23 lip 2019
Posty: 52
Tez się martwię bo u mnie też roślinki wystartowały i jak przyjdą przymrozki to będzie nie fajnie.
____________________
Ogród Iwony
Pszczelarnia 12:18, 17 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
U Ciebie zaczęła się wiosna. Przebiśniegi są przepiekne!

Moje ogrodowe tak wyglądają w szklarni. Jak przyjdzie mocny przymrozek to może Twoim zaszkodzić. Trzeba ufać, ze tak się nie stanie. I być w pogotowiu.

Do czego te deseczki wokół hortensji?



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Agania 12:58, 17 lut 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ciemiernikowe cuda pokazujesz, aż nie do uwierzenia jakie klimaty wiosenne u Was...hortensje starują...gdzie tam jeszcze u nas do krokusów, przebiśniegi i mnie już bardzo cieszą Fajne kępki u Ciebie, cebulicy jeszcze nie mam.

Rannika znalazłam jedną sztukę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
mirkaka 17:14, 17 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Nowa12 napisał(a)
Rzeczywiście u Was już wiosna na całego. Nie dziwię się, że juz wszystko tniesz.


Dziś było 10 st, popracowałam znów
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 17:15, 17 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
ryska napisał(a)
Rewelacja, ja muszę bardziej wytężać wzrok za cebulowymi O kwiatach na krokusach nie wspominając.


Te krokusiki to te wczesne, inne jeszcze w powijakach.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 17:17, 17 lut 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
U mnie jedynie pokropiło. Tez popracowałam trochę.
Kwiaty bardziej zaawansowane u ciebie, moje przebiśniegi jeszcze schowane w liściach. Ale wypatrzyłam jednego irysa .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
mirkaka 17:18, 17 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
deszczowymaj napisał(a)
A ID zbyt mocno Ci się nie rozłażą ? ja moje chce wywalić i dać Seslerie,bo już nie mam do nich siły..potwory wielgachne porosły ,puszczają odrosty wszystkimi stronami

Wiosna u Ciebie pełną gębą bardziejsza niż u mnie


Mam ID już dobrych kilka lat i nigdy nie miała odrostów. Może dlatego że ciągle ją rozmnażałam, a teraz znów dzielę i daję eM do firmy. Te wielkie kępy w marcu też będę ciąć na pół, i oddam eM Nie miały nigdy odrostów, może to nie ID ?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies